بایننس به کاربران هک شده اشتراک VIP مادام العمر اعطا می کند!

عضویت VIP کاربران بایننس

صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس اعلام کرد به تمام کاربران خود که اخیرا تحت تاثیر لو رفتن اطلاعات تایید هویت قرار گرفته اند، اشتراک VIP مادام العمر اعطا خواهد کرد.

طبق گزارش بلاک رسمی بایننس، این صرافی در حال برقراری تماس با تمام قربانیان است تا دستورالعمل های محافظت از حریم خصوصی را به آنها ارائه دهد و همینطور غرامت پرداخت کند و اکیدا توصیه می‌کند که کاربران مورد نظر مدارک تایید هویت جدید ارائه دهند. این پست هم چنین بیان کرده است:

ما با ارائه اشتراک VIP مادام العمر در حال جبران خسارت های وارده بر کاربران هستیم. این اشتراک شامل کارمزد معاملات ترجیحی، پشتیبانی و سایر خدمات بیشتر می‌باشد.

هکرها، مشتریان شما را می‌شناسند

طبق گزارش اخیر کوین تلگراف، بایننس اذعان داشته است که بررسی های آنها در خصوص لو رفتن اطلاعات تایید هویت کاربران که در اوایل ماه آگوست رخ داده است هم چنان در حال پیگیری است. گزارش ها حاکی از آن است که تیم بازرسی و امنیت این صرافی درصدد تشخیص منبع تصاویر منتشر شده تایید هویت مشتریان توسط هکر ناشناس می‌باشد.

بایننس با اعلام این نفوذ و درز اطلاعات در تاریخ ۷ آگوست بیان کرد که یک هکر ناشناس این پلتفرم را تهدید کرد و در ازای عدم انتشار بیش از ۱۰ هزار تصویر اطلاعات تایید هویت مشتریان بایننس خواستار ۳۰۰ بیت کوین شد.

صرافی های ارز دیجیتال اغلب از کاربران درخواست ارائه تصویر از خودشان به همراه اطلاعات اعتباری می‌کنند تا بتوانند هویت کاربران را بررسی کنند.

بایننس هم چنین اعلام کرد که بعضی از تصاویر لو رفته مشابه با تصاویری است که توسط فروشنده شخص ثالث پردازش می‌شود. بایننس با این فروشنده از اوایل دسامبر ۲۰۱۸ تا اواخر فوریه ۲۰۱۹ چندین بار در تماس بوده است.

سوالات خود را از طریق فروم میهن بلاکچین بپرسید
بایننس به کاربران هک شده اشتراک VIP مادام العمر اعطا می کند!
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران