تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش ۲۰ آگوست (۲۹ مرداد)

بیت کوین کش یک الگوی سر و شانه بزرگ را تشکیل داده است اما خرس‌ها نتوانسته‌اند که قیمت را به زیر خط گردن در الگوی سر و شانه بکشانند. سیگنال نزولی زمانی صادر خواهد شد که قیمت به زیر خط گردن برسد و در آنجا بسته شود. خط گردن در تصویر با خط ممتد زرد رنگ مشخص شده است که در قیمت ۳۲۰ دلار قرار دارد. اگر الگوی سر و شانه تکمیل شود، هدفش در ۱۶۶ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

از دیدگاه صعودی، نقطه ۳۶۰ دلار، مانعی در برابر رشد برادر کوچک بیت کوین است. اگر این مقاومت شکسته شود می‌توانیم انتظار یک جهش تا ۴۲۸ دلار و بالاتر از آن ۵۱۵ دلار را داشته باشیم.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است ،همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید. آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۲ مرداد

بیت کوین کش در ۳۴۵ دلار با یک حمایت بسیار قدرتمند مواجه است. علت قدرتمند بودن مقاومت این است که خط SMA (خط قرمز در تصویر) هم دقیقا در بالای این نقطه واقع است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

از دیدگاه نزولی هم اگر بیت کوین کش به زیر ۳۰۰ دلار برسد، احتمال سقوط تا خط حمایت کانال صعودی (support line of the ascending channel) وجود خواهد داشت. در صورت شکسته شدن این حمایت هم الگوی سر و شانه تشکیل خواهد شد که هدفش ۱۶۶ دلار است.

به طورکلی مقاومت‌های بیت کوین کش را می‌توانیم در ۳۴۵ دلار و ۳۵۷ دلار در نظر بگیریم. با شکسته شدن مقاومت ۳۵۷ دلاری، می‌توانیم انتظار جهش تا ۴۲۸ دلار را در نظر بگیریم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۵ مرداد

بیت کوین کش (BCH) توانسته است از مقاومت ۳۴۵ دلاری عبور کند که یک الگوری مثلث صعودی را تکمیل می‌کند. هدف این الگو ۴۴۰ دلار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

خطوط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم به ناحیه مثبت رسیده است که نشان می‌دهند گاوها در حال بازگشت هستند.

اگر قیمت بیت کوین کش از سطوح فعلی به عقب بازگردد و نتواند از SMA 50 (خط قرمز در تصویر) عبور کند، دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۸ مرداد

بیت کوین کش روز گذشته یعنی ۲۹ جولای به زیر خط روند صعودی (uptrend line در تصویر) رسید اما موج خرید در سطوح پایین باعث شد تا این ارز دیجیتال احیا شود و دوباره به بالای خط برسد. با این حال همچنان خطر رسیدن دوباره قیمت به زیر خط روند صعودی وجود دارد. اگر این اتفاق رخ دهد، می‌توانیم منتظر سقوط تا ۲۵۰ دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

حمایت های بیت کوین کش به ترتیب در ۳۰۲ ، ۲۵۱ ، ۲۲۷ و ۱۶۶ دلار قرار دارند. به عبارتی اگر حمایت ۳۰۲ دلاری شکسته شود می‌توانیم انتظار سقوط تا ۲۵۱ و حتی ۲۲۷ دلار را داشته باشیم. در صورت شکسته شدن خط حمایت ۲۲۷ دلار، احتمال سقوطی سهمگین تا ۱۶۶ دلار وجود دارد که الگوی سر و شانه را تکمیل می‌کند.

از دیدگاه صعودی، اگر بیت کوین کش بتواند خود را در بالای خط روند صعودی حفظ کند و به بالای خط EMA 20 (خط بنفش در تصویر) و همچنین قیمت ۳۴۵ دلار برسد، روند نزولی به صعودی تبدیل خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱ مرداد

بیت کوین کش در یک روند نزولی قرار دارد. صعود مجدد بردار کوچک بیت کوین از حمایت ۲۵۰ دلاری در خط EMA 20 (خط بنفش در تصویر) با یک مقاومت سخت روبرو شد و قیمت دوباره به سطوح پایین بازگشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

هر دو خط مووینگ اوریج رو به پایین میل می‌کنند و شاخص RSI هم در محدوده منفی قرار دارد که نشان می‌دهد میل به فروش بیشتر از خرید است. حمایت قدرتمند بیت کوین کش در قیمت ۲۲۷ دلار بسته شده است اگر این حمایت بشکند، احتمالا سقوطی تا ۱۶۶ دلار را در پیش داشته باشد.

از دیدگاه صعودی، اگر از حمایت ۲۲۷ دلاری دفاع شود و قیمت بتواند به بالای ۳۴۴ دلار و خط روند نزولی برسد، روند فعلی به صعودی تبدیل خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۵ تیر

همانطور که در تصویر می‌بینید، بیت کوین کش در یک کانال نزولی معامله می‌شود. خط EMA 20 رو به پایین میل می‌کند و شاخص RSI هم در نزدیکی اشباع فروش قرار دارد که همه این‌ها نشانه نزولی هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

این ارز دیجیتال تلاش می‌کند تا به زیر کانال کشیده نشود که اگر موفقیت آمیز باشد، حرکت خود را برای رسیدن به خط مقاومت کانال آغاز می‌کند. با عبور از بالای کانال می‌توانیم تغییر روند از نزولی به صعودی را تایید کنیم.

از دیدگاه نزولی، اگر قیمت به زیر کانال کشیده شود، حمایت بعدی در ۲۲۷ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۱ تیر

بیت کوین کش در تثبیت بر روی EMA-20 و SMA-50 در تایم‌فریم روزانه ناموفق عمل کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

در صورتی که حمایت ۳۸۳ دلار شکسته نشود، خریداران می‌توانند شانس خود را برای افزایش قیمت تا ۴۵۰ دلار دوباره امتحان کنند.

عبور از این سطح صعود را تا ۵۱۵ دلار می‌تواند هدایت کند.

اما باید در نظر داشت که هر دومیانگین متحرک به حالت صاف درآمده‌اند و RSI در محدوده میانی قرار گرفته است.

در مقابل اگر فروشندگان موفق به شکستن حمایت و کف کانال صعودی شوند، ریزش تا ۲۸۰ دلار می‌تواند ادامه یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۴ تیر

بیت کوین کش در روند صعودی مانده است. هر دو خط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI در نزدیکی محدوده اشباع خرید قرار دارد که نشان می‌دهد قدرت خریداران بر فروشندگان می‌چربد. قیمت بیت کوین کش روز ۲۲ ژوئن از مقاومت ۴۸۱ دلار گذشت اما نتوانست سطوح بالاتر را ببیند و از خط مقاومت کانال برگشت خورد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

اگر بیت کوین کش بتواند کانال را شکست دهد، به احتمال فراوان رشد قیمتی شدید تا ۶۳۹ دلار خواهد داشت و بالاتر از آن، هدف ۸۸۹ دلاری را دنبال خواهد کرد.

از دیدگاه نزولی اگر شکستن کانال ناموفق باشد، این احتمال بالا می‌رود که قیمت به خط EMA 20 بازگردد. با آمدن قیمت به زیر خطوط میانگین متحرک و خط حمایت کانال، روند صعودی به نزولی تغییر خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۸ خرداد

روند صعودی بیت کوین کش به نظر ضعیف می‌رسد.

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه، چند روز گذشته دوباره به حالت صعودی تغییر وضعیت داد که از برتری جزئی خریداران نسبت به فروشندگان حکایت دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

در صورت عبور از سطح ۴۵۰ دلار، احتمال برگشت دوباره به بالاترین قیمت اخیر در ۴۸۲ دلار زیاد است.

مقاومت بعدی که سد راه بیت کوین کش قرار خواهد گرفت، سقف کانال صعودی است.

عدم موفقیت بیت کوین کش در عبور از مقاومت‌های ذکر شده، می‌تواند یک اصلاح قیمتی تا یکی از میانگین‌های متحرک EMA20 یا SMA50 را در پی داشته باشد.

شکسته شدن حمایت ۳۶۰ دلار می‌تواند بیت کوین کش را در وضعیت نامطلوبی قرار دهد و آن را تا سطح ۲۸۰ دلار پایین بکشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۸ خرداد

بیت کوین کش در داخل کانال صعودی معامله می‌شود و به نظر می‌رسد در سطح ۳۶۰ دلار حمایت خوبی پیدا کرده است.

از سوی دیگر خریداران تلاش می‌کنند قیمت را بالای EMA20 نگه دارند که می‌تواند عدم تقاضا در قیمت‌‌های بالاتر را نشان دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

شاخص EMA20 روزه به حالت صاف درآمده و RSI در محدوده میانی قرار دارد. در صورتی که قیمت بالای EMA20 برگردد و روی آن تثبیت شود، خریداران برای هدایت قیمت به سوی سقف کانال دوباره تلاش خواهند کرد.

اما در دیدگاه نزولی اگر قیمت‌ها به زیر ۳۶۰ دلار ریزش کند، کف کانال به عنوان حمایت عمل خواهد کرد. شکسته شدن کانال صعودی در جهت رو به پایین یک رویداد منفی خواهد بود و قیمت‌ها را پایین‌تر خواهد کشید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۱ خرداد

بیت کوین کش در روند صعودی قرار دارد. در چند روز گذشته خرید و فروش آن بر روی EMA 20 روزه (خط بنفش رنگ) انجام شده است. شکسته شدن رو به بالا از کانال صعودی می‌تواند بیت کوین کش را تا ۶۳۸ دلار هدایت کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

با این حال یک واگرایی منفی در RSI مشاهده می‌شود که خریداران باید مواظب آن باشند. حمایت‌های بیت کوین کش به ترتیب EMA 20 در ۴۰۰ دلار، SMA 50 در قیمت ۳۳۳ دلار و کف کانال صعودی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۴ خرداد

بیت کوین کش در حال حاضر تلاش می‌کند تا بتواند از مقاومت مهم خود یعنی ۴۵۰ دلار عبور کند. رو به بالا بودن خطوط میانگین متحرک و مثبت بودن شاخص RSI خبر از قدرت بیشتر خریداران می‌دهند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

پیش‌بینی می‌کنیم که بیت کوین کش برای شکستن مقاومت ۴۵۰ دلاری با مشکل مواجه باشد. اگر عبور از مقاومت موفقیت آمیز نباشد و قیمت به زیر EMA 20 (خط بنفش در تصویر) کاهش یابد، دیدگاه صعودی ما تضعیف خواهد شد. حمایت بعدی بیت کوین کش هم در SMA 50 (خط قرمز در تصویر) بسته شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۸ اردیبهشت

بیت کوین کش پس از رسیدن به خط مقاومت از کانال صعودی، اصلاح شدیدی خورد. قیمت برادر کوچک بیت کوین پس از سقوط به خط EMA 20 رسید که احتمالا همین خط حمایت آن را تشکیل دهد. هر دو میانگین متحرک همچنان رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در ناحیه مثبت قرار دارد. این‌ها نشان دهنده آمادگی بیشتر خریداران نسبت به فروشندگان است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

اگر قیمت بیت کوین کش از EMA 20 جدا شود و به سمت بالاتر حرکت کند، دوباره به خط مقاومت کانال صعودی خواهد رسید. از سوی دیگر اگر قیمت به زیر EMA کاهش یابد، سقوطی شدید تا ۲۸۸ دلار را پیش‌بینی می‌کنیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۱ اردیبهشت

بیت کوین کش طی چند روز گذشته در بالای خط EMA 20 معامله شده است. این خط مسطح بوده و شاخص RSI هم بالای ۵۰ است که همه نشان می‌دهند احتمالا در چند روز آینده شاهد یک رنج قیمتی بین ۲۵۵ تا ۳۳۵ دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

تثبیت قیمت پس از یک رشد شدید نشانه مثبتی است. با عبور قیمت از بالای محدوده معاملاتی یعنی ۳۳۵ دلار می‌توانیم شاهد یک افزایش قیمت مجدد تا ۴۲۴ دلار باشیم. از سوی دیگر اگر قیمت به پایین رنج معاملاتی یعنی زیر ۲۵۵ برسد احتمال سقوط تا ۲۲۷ و پس از آن ۱۶۶ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۴ اردیبهشت

بیت کوین کش از خط روند نزولی (downtrend line در تصویر) عبور کرده است که یک نشانه مثبت است. خط EMA 20 در حال بالا رفتن بوده و شاخص RSI هم وارد محدوده مثبت شده است که این‌ها هم نشانه‌های مثبتی قلمداد می‌شوند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

بیت کوین کش پس از عبور از قیمت ۳۰۰ دلار، در سطح ۳۳۵ دلار با مقاومت مواجه خواهد شد که در صورت شکسته شدن آن می‌توانیم انتظار صعود تا ۳۶۳ دلار را هم داشته باشیم. اگر قیمت نتواند از یکی از این مقاومت‌ها عبور کند، احتمالا طی چند روز آینده برادر کوچک بیت کوین در یک محدوده معاملاتی کوچک معامله می‌شود.

در صورتی که بیت کوین کش دوباره به زیر خط روند نزولی و قیمت ۲۵۵ دلار برگردد، دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد شد. با رسیدن قیمت به زیر ۲۲۵ دلار، روند نزولی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۷ اردیبهشت

بیت کوین کش به خوبی توانسته است از حمایت خود بین ۲۵۵ تا ۲۴۱ دلار دفاع کند. اگر این حمایت شکسته شود، احتمال سقوط تا مووینگ اوریج ساده پنجاه روزه یعنی حدود قیمت ۲۲۰ دلار دور از ذهن نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

پیش‌بینی می‌شود که بیت کوین کش تا چند روز آینده در یک رنج معاملاتی کوچک در نوسان باشد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

مقاومت ۳۳۲ دلاری بیت کوین بسیار قدرتمند است و با رسیدن به آن شاهد افزایش فروش هستیم. با این حال همچنان این ارز دیجیتال سعی در عبور از این مقاومت را دارد. میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه به عنوان حمایت عمل می‌کند. هر دو مووینگ اوریج به سمت بالا میل می‌کنند که نشان دهنده برتری گاوها نسبت به خرس‌هاست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

از دیدگاه نزولی، شکسته شدن حمایت موجود در EMA 20 (در تصویر- ۲۷۵ دلار) می‌تواند قیمت را تا سطح ۲۳۹ دلار کاهش دهد. ۲۳۹ دلار یک حمایت بحرانی است.

از سوی دیگر اگر برادر کوچک بیت کوین موفق به شکستن مقاومت ۳۳۲ دلار و سپس ۳۶۳ دلار شود، رشد شدید تا ۴۵۱ دلار دور از ذهن نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

بیت کوین کش چند روز پیش به زیر رنج معاملاتی مهم خود (بین ۳۳۲ تا ۲۷۲ دلار) رسید و دوباره توانست به این رنج برگردد. در ۲۷۲ دلار حمایت به شدت قدرتمندی قرار داشت که مانع از سقوط بیشتر قیمت‌ها شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

بیت کوین کش حالا می‌تواند تا ۳۳۲ دلار رشد کند. پس از عبور از مقاومت ۳۳۲ دلار، احتمال رشد شدید تا ۳۶۳ دلار دور از ذهن نیست. پس از ۳۶۳ دلار، هدف بعدی ۴۵۱ دلار خواهد بود البته در این میان یک مقاومت جزئی در ۴۰۰ دلار بسته شده است. هر دو خط میانگین متحرک رو به بالا میل می‌کنند و شاخص RSI هم در محدوده مثبت قرار دارد. این نشان می‌دهد که در این سطوح تمایل به خرید بالاتر است.

با این حال، اگر برادر کوچک بیت کوین نتواند به بالای ۳۳۲ دلار برسد، این ارز دیجیتال همچنان در محدوده قیمتی خود یعنی بین ۲۵۵ تا ۳۳۲ دلار خواهد ماند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۷ فروردین ۱۳۹۸

بیت کوین کش با رشد نجومی خود حتی تا سطوح ۳۶۳ دلار هم بالا رفت اما در سطوح بالاتر تمایل به خرید به شدت کاهش یافت.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

برادر کوچک بیت کوین طی دو روز حدود ۱۱۷ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. انتظار داریم که چند روزی شاهد ثبات قیمت باشیم و پس از آن دوباره تلاش این ارز دیجیتال برای حرکت به سمت ۴۰۰ دلار آغاز شود. حمایت‌های بیت کوین کش در قیمت‌های ۲۶۵ و ۲۴۱ دلار بسته شده‌اند.

از دیدگاه نزولی اگر قیمت بیت کوین کش به زیر ۲۳۹ دلار برسد، احتمال سقوط به ۲۰۸ دلار وجود خواهد داشت و زیر این قیمت، سقوط تا ۱۶۶ دلار دور از ذهن نیست. بنابراین معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر خود را در ۲۳۰ دلار تنظیم کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۰ فروردین ۱۳۹۸

بیت کوین کش چند روز پیش به راحتی از ۱۶۹ دلار گذشت و در ۱۷۷ دلار با مقاومت مواجه شد. با عبور بیت کوین کش از این مقاومت یک الگوی کف خرچشی (rounding bottom) تکمیل خواهد شد که هدف بالقوه آن بین ۲۲۲ تا ۲۴۹ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

هر دو خطوط میانگین متحرک متمایل به بالا هستند و شاخص RSI هم در نزدیکی محدوده اشباع خرید قرار دارد که نشان دهنده قدرتمندتر بودن خریداران نسبت به فروشندگان است. با این حال در صورت عدم توانایی در عبور از مقاومت پیش رو احتمال سقوط تا ۱۶۹ دلار و سپس ۱۴۰ دلار دور از ذهن نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

بیت کوین کش به سادگی توانست مقاومت ۱۴۰ دلار را بشکند و اکنون در پیش روی خود مقاومت ۱۶۳ دلاری را می‌بیند. با شکسته شدن مقاومت ۱۶۳ دلاری، افزایش قیمت تا ۱۸۶ دلار و پس از آن ۲۳۹ دلار دور از ذهن نیست.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

از دیدگاه نزولی، خطوط حمایت بیت کوین کش به ترتیب در قیمت‌های ۱۴۰ دلار، ۱۲۰ دلار و ۱۱۶ دلار قرار دارند. معامله‌گران کوتاه مدت می‌توانند توقف ضرر خود را در قیمت ۱۴۰ دلار در نظر بگیرند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۸ اسفند ۱۳۹۷

بیت کوین کش در ۵ روز گذشته در عبور از خط EMA بیست روزه ناتوان بود که میل به فروش را افزایش داد. قیمت همچنین به زیر خط MA پنجاه روزه کاهش یافته که یک نشانه نزولی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

در صورت ناتوانی دفاع از ۱۳۰ دلار، قیمت می‌تواند تا ۱۱۶ دلار کاهش یابد. ۱۱۶ دلار یک حمایت مهم برای بیت کوین کش است بنابراین تریدرها می‌توانند توقف ضرر خود را در این قیمت تنظیم کنند.

در دیدگاه صعودی اگر بیت کوین کش بتواند از قیمت ۱۳۰ دلار یک جهش سریع داشته باشد، احتمال رشد تا ۱۴۰ دلار دور از ذهن نیست. عبور بیت کوین کش از ۱۴۰ دلار یک موقعیت خوب برای خرید را فراهم می‌کند. تا آن زمان هر رشدی می‌تواند با فروش مواجه شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

بیت کوین کش برای دومین بار در طی پنج روز گذشته در خط میانگین متحرک ساده (SMA) یعنی قیمت ۱۳۱ دلار حمایت شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

مقاومت‌های بیت کوین کش در ۱۴۰ دلار (ضعیف) و در ۱۶۰ دلار (بسیار قدرتمند) قرار دارند. در صورت شکسته شدن مقاومت ۱۴۰ دلار احتمالا شاهد یک جهش سریع تا ۱۶۰ دلار خواهیم بود که مقاومت بسیار مهمی است. پس از ۱۶۰ دلار، می‌توان اهداف ۱۷۷ و ۲۲۰ دلاری را در نظر گرفت. تریدرهای بلند مدت می‌توانند توقف ضرر خود را در قیمت ۱۱۶ دلار در نظر بگیرند.

رسیدن قیمت به زیر ۱۳۰ دلار می‌تواند به معنای سقوط تا ۱۱۶ دلار باشد و در صورت شکسته شدن حمایت قدرتمند ۱۱۶ دلاری، احتمال سقوط تا ۱۰۵ دلار وجود دارد. شاخص RSI و خطوط مسطح میانگین متحرک نشان از یک دوره کوتاه مدت از تثبیت قیمت دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۴ اسفند ۱۳۹۷

بیت کوین کش طی سه روز گذشته در نزدیکی مرز ۱۴۱ دلار معامله می‌شود. تلاش‌های این ارز دیجیتال برای رسیدن به بالای ۱۴۱ – ۱۴۳ دلار تاکنون ناموفق بوده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

با عبور قیمت از ۱۴۳ دلار، احتمال ادامه رشد تا ۱۵۰ دلار وجود دارد. پس از ۱۵۰ دلار می‌توانیم انتظار قیمت‌های ۱۶۳ و حتی ۱۷۵ دلار را هم داشته باشیم. تریدرها بهتر است تا توقف ضرر یا فروش اضطراری را در قیمت ۱۱۶ دلار در نظر بگیرند.

در صورت ناتوانی بیت کوین کش در عبور از ۱۴۳ دلار دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

پس از نوسان چندروزه در محدوده ۱۲۱ دلار، بیت کوین کش روند صعودی به خود گرفته است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

مقاومت ۱۴۱ دلار مانع از رشد بیت کوین کش شده است.

توصیه می‌شود تریدرها پس از عبور و تثبیت قیمت بر روی ۱۴۱ دلار، وارد معامله شوند. در صورت عبور از ۱۴۱ دلار، بیت کوین کش با مقاومت ۱۶۳ و ۱۷۵ دلار در ادامه مواجه خواهد شد.

از آنجا که این ارز دیجیتال سابقه صعود‌های شدید را داشته امکان رشد آن تا ۲۲۰ دلار نیز وجود دارد.

دیدگاه صعودی در صورت عدم موفقیت این ارز دیجیتال در تثبیت قیمت بر روی ۱۴۱ دلار نامعتبر خواهد شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

بیت کوین کش در ۸ فوریه توانست خود را به بالای خط میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه برساند اما گاوها نتوانستند با شکستن مقاومت به صعود ادامه دهند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

اگر بیت کوین کش از سطوح فعلی خود یک جهش سریع داشته باشد، قیمت آن می‌تواند تا ۱۴۱ دلار رشد کند. قیمت ۱۴۱ دلار یک مقاومت قدرتمند است. خطوط مسطح میانگین متحرک و وسط بودن شاخص RSI نشان دهنده تثبیت قیمت در چند روز آینده است. با عبور قیمت از مقاومت ۱۴۱ دلار فرصت خوبی برای خرید فراهم می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

بیت کوین کش با یک مقاومت اساسی در ۱۲۱.۳ دلار مواجه شده است.میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه نیز دقیقاً بر روی این سطوح قرار گرفته است.

در صورتی که این ارز دیجیتال حالت نزولی به خود بگیرد احتمال دارد دوباره تا ۱۰۵ دلار و حتی پایین‌تر از آن یعنی حمایت‌ قبلی‌اش در ۷۳.۵ دلار سقوط کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

ناموفق بودن گاوها در تثبیت قیمت بر روی EMA-20 روزانه، از برتر بودن دیدگاه نزولی خبر می‌دهد.

در دیدگاه صعودی اگر بیت کوین کش موفق شود از EMA-20 عبور کند، می‌توان انتظار افزایش قیمت تا ۱۴۱ دلار را داشت.

از آنجا که میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه نیز در سطح ۱۴۱ دلار قرار دارد، انتظار مقاومت دیگری را در این سطح داریم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش - ۹ بهمن ۱۳۹۷

بیت کوین کش بازه فشرده قیمتی ۱۴۱ – ۱۲۱.۳ دلار را رو به پایین شکست. در حال حاضر قیمت زیر سطح ۷۸.۶ درصد فیبوناچی قرار دارد که بازه شروع آن از ۷۳.۵ دلار تا ۲۳۹ دلار بوده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 20 آگوست (29 مرداد)

در صورتی که این حمایت شکست
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش ۲۰ آگوست (۲۹ مرداد)
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران