قدرت کمپانی Bitmain روی شبکه بیت کوین تا ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت!

افزایش قدرت هش کمپانی بیت مین (bitman)

کمپانی غول دستگاه های استخراج ارزهای دیجیتال؛ بیت مین (Bitmain) ؛ اعلام کرده که قصد دارد سرمایه گذاری خود را در صنعت استخراج افزایش دهد. این کمپانی چینی اعلام کرده که قصد دارد ۶۰۰ هزار چیپ جدید خریداری کند که به گفته خود شرکت خرید این چیپ های جدید میتواند ۱ میلیارد دلار سود به دست آورد.

صنعت تولید دستگاه های استخراج با گسترش و محبوبیت این حوزه؛ مدام در حال پیشرفت است. به همین دلیل اولین کمپانی تولید کننده دستگاه های ماینینگ؛ بیت مین (Bitmain) ؛ قصد دارد تجهیزات و قطعات جدیدی برای گسترش و توسعه دستگاه های خود خریداری کند.

به گزارش خبرگزار چینی؛ این کمپانی سفارش ۶۰۰ هزار چیپ جدید داده است که اعتبار این خبر را فردی ناشناس که به خبرگزاری چینی اطلاعات را داده است تایید کرده است.

این سفارش از طریق کمپانی TSMC صورت گرفته است که خبرگزاری بیت کوینیست پیش تر اعلام کرده بود این کمپانی؛ تامین کننده چیپ های مورد نیاز بیت مین است.

در جزئیات همین خبر مشخص شده است که چیپ های جدید اکثرا مدل ۷ نانومتری با قدرت پردازشی ۵۰ تراهش بر ثانیه هستند. با توجه به تعداد این چیپ های جدید و قدرتی که دارند؛ پیش بینی می شود قدرت هش ریت بیت مین در ماه  های آینده تا ۵۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

بیت مین به دنبال ارزش ۱۲ میلیارد دلاری!

با توجه به افت ارزش برند و ضرر کمپانی بیت مین در سه ماه اول سال ۲۰۱۹ (که به حدود ۶۲۵ میلیون دلار رسید)؛ این شرکت همچنان به آینده ماینینگ و این صنعت نوپا امیدوار است و با این سرمایه گذاری جدید انتظار دارد تا ارزش شرکت را تا ۱۲ میلیارد دلار افزایش دهد.

بیت مین (Bitmain) اعلام کرده بود که نسل جدید اسیک های این کمپانی با چیپ های ۷ نانومتری؛ پیشرفت زیادی نسبت به نسل قدیمی دستگاه ها دارند و از نظر مصرف انرژی بسیار به صرفه تر هستند. این چیپ ها برای الگوریتم SHA256 طراحی شده اند که میتوانند ارزهای مانند بیت کوین و بیت کوین کش را استخراج کنند.

علاوه بر این؛ دستگاه های انت ماینر جدید بیت مین (Bitmain) نیز به جهت ظرفیت هش ریت بسیار پیشرفت کرده اند. ماه آپریل گذشته به طور رسمی اعلام شد سری انت ماینر های ۱۷ مجهز به چیپ های ۷ نانومتری هستند که برای مثال در دو مدل سری ۱۷ با قدرت ۵۰ و ۵۳ تراهش برثانیه روانه بازار خواهند شد.

به گزارش بلومبرگ نیز؛ مشخص شده است بیت مین در حال مشاوره گرفتن از متخصصین است تا در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ بخشی از سهام خود را به آمریکا بفروشد که هنوز اخبار جدیدی در این زمینه منتشر نشده است.


قدرت کمپانی Bitmain روی شبکه بیت کوین تا ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت!
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران