مرورگر بریو: گوگل اطلاعات کاربران را به شرکت های تبلیغاتی می دهد!

مرورگر بریو: گوگل از اطلاعات کاربران برای تبلیغات استفاده می کند

طبق گزارش فایننشال تایمز، مرورگر بریو (Brave) متمرکز بر حریم خصوصی با ارز دیجیتال اصلی خود، مدعی شده است که گوگل از صفحات وب مخفی برای ارائه اطلاعات خصوصی کاربران خود به تبلیغات کنندگان استفاده می‌کند.

مدارک موجود که اکنون در اختیار قانونگذار اطلاعات ایرلندی می‌باشد گوگل را متهم کرده است که کاربران را پروفایل بندی می‌کند و در نتیجه مورد هدف تبلیغات قرار می‌گیرند.

ادعاهای موجود بر این اساس است که این اقدامات، قوانین حریم خصوصی اروپا را دور می‌زند. این قوانین بیان می‌کند که گوگل علاوه بر ارائه شفافیت بیشتر باید اجازه کاربران را برای چنین اقداماتی داشته باشد.

به یاد داشته باشید: گوگل رقیب اصلی بریو (Brave) است

طبق گزارش فایننشال تایمز، جانی رایان مدیر ارشد سیاست گذاری بریو، پس از ردیابی اطلاعات خود که در سرویس خریداران مجاز تبلیغات گوگل که اسم رسمی آن نیز دابل کلیک (DoubleClick) می‌باشد معامله شده بود، صفحات وب پنهان منتسب به گوگل را کشف کرد.

مدارک رایان نشان می‌دهد گوگل بر روی او برچسب ردیاب شناسایی زده بود و اطلاعات او را به شرکت های شخص ثالثی که وارد صفحه وب مخفی شده بودند ارائه می‌داد.

این صفحه وب هیچ محتوایی ندارد اما دارای آدرس منحصر به فردی است که مستقیما به فعالیت های وبگردی رایان متصل است. در این گزارش بیان شده است که پس از یک ساعت وبگردی با استفاده از گوگل کروم، رایان ۶ صفحه مجزا یافت که شناساگر او را حداقل به ۸ شرکت تبلیغاتی ارسال کرده اند.

سپس بریو یک تحلیلگر تبلیغاتی استخدام کرد تا یافته های رایان را مجددا تولید کند. آنها بیش از یک ماه از صدها نفر برای آزمایش گوگل استفاده کردند.

فایننشال تایمز اذعان داشت که بررسی ها تایید کرده‌اند که شناساگر صفحه وب مخفی گوگل برای هر کاربر، منحصربه‌فرد می‌باشد. تحلیلگران دریافتند که اطلاعات آنها با چندین شرکت تبلیغاتی به اشتراک گذاشته می شد تا تاثیر تبلیغات هدفمند افزایش یابد.

این خبرگزاری هم چنین گزارش داد که سخنگوی گوگل گفته است:

ما بدون اجازه کاربران، تبلیغات شخصی سازی شده انجام نمی‌دهیم و درخواست پیشنهاد خرید تبلیغات کنندگان را در نظر نمی‌گیریم.

گوگل در این بررسی ها یا قانونگذاری اطلاعات ایرلند در حال همکاری می‌باشد.

سوالات خود را از طریق فروم میهن بلاکچین بپرسید
مرورگر بریو: گوگل اطلاعات کاربران را به شرکت های تبلیغاتی می دهد!
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران