مصاحبه با کارمندی که تمام حقوقش را با بیت کوین دریافت می‌کند

آیا تا به حال این فکر به ذهن‌تان خطور کرده که حقوق ماهیانه خود را به صورت ارزهای دیجیتال دریافت کنید؟ یک توسعه‌دهنده وب در بریتانیا هر ماه حقوق خود را با بیت کوین دریافت می‌کند؛ اما روزمرگی‌های وی چقدر تغییر کرده؟ پاسخ را از زبان او بشنوید.

به‌گزارش «کوین تلگراف»، «زک لاکین» (Zakk Lakin) که ۲۴ سال دارد، در مصاحبه‌ای با روزنامه «میرر» در خصوص دریافت حقوق خود به‌‌صورت بیت کوین گفت:

مردم از من می‌پرسند چطور با بیت کوین سر می‌کنم؛ اما راستش سبک زندگی من تغییر چندانی نکرده است.

لاکین در صرافی «کوین سنتر» به‌عنوان توسعه‌دهنده فعالیت می‌کند و هر ماه این انتخاب برای وی وجود دارد که تمام یا بخشی از حقوق خود را با ارزهای دیجیتال دریافت کند؛ او نیز هر ماه گزینه ارزهای دیجیتال را انتخاب می‌کند.

وی ضمن اشاره به فروشگاه‌های آنلاین خرده‌فروشی که ارزهای دیجیتال می‌پذیرند و همچنین ابزارها و واسطه‌هایی که امکان خرید از پلتفرم‌هایی نظیر آمازون را برای‌تان مهیا می‌کنند گفت:

خرید خرت و پرت با ارزهای دیجیتال راحت‌تر از چیزی است که مردم فکر می‌کنند.

او همچنین پیش‌بینی کرده که در آینده فروشگاه‌هایی بیشتری، از پمپ بنزین گرفته تا رستوران‌ها، ارزهای دیجیتال را قبول می‌کنند؛ که باعث می‌شود او ارزهای رایج کمتری پرداخت کند و در عوض استفاده‌اش از بیت کوین بالاتر رود.

وی در خصوص حقوق خود در شرایط فعلی بازار ارزهای دیجیتال گفت:

هزینه تمام خرج‌های جاری خودم مثل اجاره و قسط‌های معمولم را در همان روز دریافت حقوق به پوند تبدیل می‌کنم که درگیر مشکلات تغییرات قیمت بیت کوین در بازار نشوم؛ بقیه حقوقم را هم برای مخارج روزانه یا پس‌انداز نگه می‌دارم.

از آنجایی که لاکین در یک صرافی کار می‌کند، برای تبادل و فروش ارزهای خود کارمزدی پرداخت نمی‌کند.

جدای از این مسئله که لاکین خودش یک نود بیت کوین است، هدف وی از دریافت حقوقش به‌صورت بیت کوین اهمیت مسئله استفاده از ویژگی اصلی ارزهای دیجیتال، یعنی یک پول الکترونیکی است:

از همه مهمتر، این کار باعث به‌وجود آمدن ایجاد صحبت‌هایی درمورد آن می‌شود که آگاهی در حوزه بیت کوین و ارزهای دیجیتال را بالا می‌برد.

پیش‌تر و در سال ۲۰۱۸، رئیس بانک ملی انگلستان، «مارک کارنی»، ادعا کرده بود که اگر بیت کوین را زیر ذره‌بین معیارهای متداول‌مان ببریم، این ارز شکست خورده است. به‌عقیده وی تغییرات شدید قیمتی از جمله جنبه‌هایی است که بیت کوین در آن ضعف بسیاری دارد. وی آن زمان در صحبت‌های خود گفته بود:

اگر دسامبر (دی) سال پیش هزار پوند از وام دانشجویی خود را بیت کوین خریده بودید تا با استفاده از بیت کوین هزینه‌هایتان را بپردازید. حالا ۵۰۰ پوند برای مخارجتان کم می‌آوردید. حالا اگر این کار را سپتامبر (شهریور) سال گذشته انجام می‌دادید، الان ۲,۰۰۰ پوند بیشتر داشتید. کاملا مانند لاتاری است.

جولای (مرداد) سال جاری نیز، کارنی در صحبت‌هایی گفته بود که صرف‌نظر از اشکالات احتمالی پروژه فیس‌بوک، مردم باید از مشکلاتی که فیس‌بوک، به‌وسیله «لیبرا» قصد حل کردن‌شان را دارد آگاه شوند. وی یک هفته بعد نیز اعلام کرد که اگر فیس‌بوک در چهارچوب‌های قانونی عمل کند، استیبل کوین این شرکت می‌تواند استفاده‌هایی داشته باشد که تا به اینجا شاهد آنها نبودیم.

نوشته مصاحبه با کارمندی که تمام حقوقش را با بیت کوین دریافت می‌کند اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.


مصاحبه با کارمندی که تمام حقوقش را با بیت کوین دریافت می‌کند
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران