مدیرعامل توییتر: بیت کوین کاربرد و کارایی یک ارز را ندارد!

مدیرعامل توییتر: بیت کوین کاربرد ارز را ندارد

جک دورسی مدیرعامل توییتر بیان کرد که بیت کوین به طور گستره ای در حال همه گیر شدن است اما هنوز زود است که آن را به عنوان ارز در نظر گرفت.

بیت کوین را به ارز قابل استفاده تبدیل کنید

جک دورسی یکی از طرفداران بیت کوین در تاریخ ۴ سپتامبر بیان کرد که وی متقاعد شده است که این ارز دیجیتال برتر به طور گسترده ای همه گیر می شود. با این حال دورسی بیان کرد:

بیت کوین کاربرد و کارایی یک ارز را ندارد. این ارز به عنوان یک دارایی سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود و همانند طلا می باشد. چیزی که نیاز داریم این است که این ارز دیجیتال را کاربردی تر و قابل دسترسی تر کنیم، اما هنوز این فضا وجود ندارد.

دورسی که اصول پیدایش این کوین و جامعه پیرامون آن را نوشته است، افزود پس از آنکه کریپتو به ارز رایج دنیای اینترنت تبدیل شود، شرکت اسکوئر (Square) بر خدماتی که به جای انتقال پول، بر افزودن ارزش معطوف هستند بیشتر تمرکز خواهد کرد.

جک دورسی بنیانگذار شرکت اسکوپر (Square) می باشد. وی برای عرضه پایانه اسکوئر که دستگاه کارت اعتباری و کارت بانکی می‌باشد در ملبورن حضور داشت و در مورد بیت کوین سخن گفت.

دورسی عاشق بیت کوین است

همانطور که کوین تلگراف پیش تر گزارش کرده بود، شرکت اسکوئر ابتدا در نوامبر ۲۰۱۷ اعلام کرد معاملات این ارز دیجیتال را عرضه خواهد کرد که این کار باعث شد سهام این شرکت طی ۵ روز ۱ میلیارد دلار افزایش داشته باشد.  دورسی در آگوست ۲۰۱۹ اذعان داشت:

ما عاشق بیت کوین هستیم. شاهد این بودیم که ۳.۵ میلیون مشتری در ماه ژوئن از کش کارت (Cash Card) استفاده کردند و استفاده رایج آنها نیز چند بار خرید در هفته بود. اکوسیستم های کش‌اپ و فروشنده ما دارای نقشه راه باورنکردنی درباره ارائه اهداف رشد اقتصادی ما‌ می‌باشد.

سوالات خود را از طریق فروم میهن بلاکچین بپرسید
مدیرعامل توییتر: بیت کوین کاربرد و کارایی یک ارز را ندارد!
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران