پیش به سوی بیت کوین ۲۰۰۰۰ دلاری

آرتور هیس، مدیرعامل صرافی بیتمکس (BitMEX)، پس از یک غیبت یک ماهه، مجدداً به کانون توجه بازگشته و می‌گوید که خط سیر قیمت بیت کوین بیانگر بازگشت آن به تراز ۲۰۰۰۰ دلاری است.

هیس که در اوایل ماه آگوست گفته بود که زندگی در محافل عمومی را رها میکند، طی توئیتی اعلام کرد که امروز در کنفرانس سرمایه‎گذاری آسیا در سنگاپور شرکت خواهد کرد.

هیس در اولین روزهای حضورش در رسانه‎های اجتماعی پیش‎بینی نادری از دوبرابر شدن قیمت بیتکوین را ارائه داده بود. او طی توئیت جدیدی همراه با تصویری از خود به مخاطبانش نوشت:

دلتان برایم تنگ شده است؟ از عمیق‎ترین و تاریک ترین نقطه در پرو باز میگردم، چهارشنبه شب در کنفرانس سنگاپور آماده باشید.

 

پیش به سوی بیت کوین ۲۰۰۰۰ دلاری

 

پیش به سوی بیت کوین ۲۰۰۰۰ دلاری

هیس با بیتمکس مترادف شده‎اند. پلتفرمی در حوزه مشتقات ارزهای دیجیتال. در دوره‎های بی ثباتی و پر نوسان بازار، شرایطی غیرقابل کنترل ایجاد میگردد که میتواند سبب از بین رفتن صدها میلیون دلار در عرض چند ساعت گردد.

در پی شایعاتی مبنی بر تحقیق و بررسی عملکرد پلتفرم بیتمکس توسط قانونگذاران امریکایی، سفر هیس به پرو اتفاق افتاد. کمیسیون تجاری آتی کالا (CFTC) معتقد است با عنایت به اینکه پلتفرم بیتمکس در ایالات متحده به ثبت نرسیده است، لذا کاربران و شهروندان آمریکایی اجازه فعالیت قانونی در این پلتفرم را خواهند داشت.

تحقیقات درحال انجام است، با توجه به نوسانات شکل گرفته از اواخر جولای در بازار کریپتو، سرمایه‎های قابل توجهی به سوی این پلتفرم سرازیر شده است. هیس توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه نکرده است. بازگشت هیس، همزمان با آغاز تحولات تازه در بازار کریپتوکارنسی ارزیابی میگردد.

بنابر گزارش‎های پیشین، کمپانی  VanEck، که علیرغم تلاش‌های مستمر هنوز موفق به عرضه ETF بیتکوین نشده است، در تلاشی دیگر درحال آماده شدن برای تغییر تاکتیک میباشد. گفتنی است مقرر شده تعیین تکلیف و تصمیم نهایی درخصوص ETF در ماه اکتبر انجام شود.

منبع: bitcoinist

نوشته پیش به سوی بیت کوین ۲۰۰۰۰ دلاری اولین بار در arzdata.com. پدیدار شد.


پیش به سوی بیت کوین ۲۰۰۰۰ دلاری
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران