محدود شدن بازه نوسانات بیت کوین نشان دهنده احتمال افزایش قیمت بیشتر

فشار قیمتی بیت کوین و عبور از سطح 10000 دلار در این هفته باعث شده که برخی تحلیلگران سیگنال های مثبت و افزایشی را برای قیمت این ارز تحلیل کنند.

بزرگترین دارایی دیجیتال در محدوده باریکی بین میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه مبادله می شود و عملکرد قبلی به عنوان سقف در نظر گرفته می شود. شکسته شدن این سطح کلیدی که در حدود 10714 دلار است، می تواند افزایش قیمت بیشتر را در آینده سبب شود.

هفته گذشته قیمت ارزهای رمزنگاری بدون وجود دلیل و کاتالیست خاصی سقوط کرد و باعث شد دلالان و سرمایه گذاران دلایل مختلفی را برای این موج فروش ناگهانی حدس بزنند. در تاریخ 28 آگوست، قیمت بیت کوین برای اولین بار از ماه جولای در زیر سطح 10000 دلار بسته شد.

در حال حاضر قیمت ها بهبود یافته است. بیت کوین نسبت به روز جمعه 11 درصد و ارزهای رقیب آن، یعنی اتریوم و لایت کوین، هر کدام بیش از 5 درصد بهبود قیمت را تجربه کردند. دیهاردز(Diehards) در روز سه شنبه و در اخباری خوب گفت که طرحی برای ارائه سهام هایی مشابه با ETF برای موسسات مالی واجد شرایط خود دارد. این شرکت پس از VanEck Securities Corp و SolidX Management LLC سومین شرکتی است که قصد ارائه این طرح را دارد.

مایک مک گلون، تحلیلگر اطلاعات بلومبرگ گفت:

همه علائم نشان دهنده علاقه مند بودن موسسات است و به نظر من این بخشی از روند افزایشی است.

به نظر می رسد بیت کوین می تواند به روند صعودی خود ادامه دهد و دلایل خوبی برای این امر دارد. وجود این اخبار که آرژانتین قصد کنترل موسسات سرمایه ای را برای توقف رکود ذخایر ارزی دارد و اینکه پزو ممکن است پس از آن حرکت کند، می تواند موثر باشد.

اما همه تحلیلگران خوشبین نیستند. به نظر اد مویا، استراتژیست اصلی بازار در اُدانا کراپ، این افزایش به نظر کوتاه مدت است. وی گفت:

آسیب پذیری های امنیتی و موانع نظارتی شدیدتر احتمالا باعث کوتاه مدت بودن این افزایش خواهد بود. ما انتظار داریم که این بازگشت و افزایش موقتی باشد.


محدود شدن بازه نوسانات بیت کوین نشان دهنده احتمال افزایش قیمت بیشتر
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران