افزایش قیمت و شاخص تسلط بیت کوین

قیمت بیت کوین نسبت به روز گذشته از 9766 دلار به حدود 10500 دلار افزایش پیدا کرد و شاخص تسلط بازار این ارز در برابر آلت کوین ها و سایر بازار رمزنگاری به 70 درصد رسید.

قبل از این افزایش کوچک، تحلیلگران و معامله گران رمزنگاری من جمله جاش راجر و فلاد پیش بینی کردند، در صورتی که بیت کوین سطح 9300 دلار را بشکند، ممکن است برای تست سطوح پایین تر به زیر قیمت 9000 دلار افت کند.

فلاد در 31 آگوست گفت:

اگر سطح 9300 دلار در حجم فعلی مبادلات بشکند، به احتمال زیاد فشار فروش کاهش قیمت را تا 8400 دلار تسریع خواهد کرد. حتی احتمال کاهش قیمت به 8000 دلار وجود دارد، اما پیش بینی، یک قیمت نزدیک به همان 8400 دلار است.

اگر چه با گذشت هفته، ارز غالب بازار در بازه زمانی کوتاهی قدرت گرفته و از سطح روانی و کلیدی 10000 دلار به همراه افزایش پیوسته در حجم مبادلات، عبور کرد.

فلاد خاطرنشان کرد، ساختاری که بیت کوین به واسطه آن می توانست به 8000 دلار برسد، باطل شده است و این نشان می دهد، این دارایی در جایگاه بهتری نسبت به اواخر ماه آگوست برای افزایش بیشتر قرار دارد.

آیا با توجه به حرکت بیت کوین، به آلت کوین ها امیدی هست؟

تحلیلگران تکنیکال پیش بینی می کنند این دارایی برای مدت کوتاهی دامنه وسیع 9400 دلار تا 11500 دلار را آزمایش کند.

حساب کاربری “دون آلت” دوم سپتامبر 2019 در توییتر نوشت:

ما اینجا یا با شکست مواجه می شویم یا دوباره به بالاترین قیمت حداقلی خواهیم رسید.

من قول می‌دهم مورد اول رخ دهد اما اگر قیمت به بالای سطح مقاومت برگردد، مورد دوم اتفاق خواهد افتاد.

هر چند با اصلاح افزایشی بیت کوین، برخی از آلت کوین های بزرگ مانند اتریوم و بیت کوین کش سودهایی 4 تا 6 درصدی را نسبت به دلار و بیت کوین برای خود رقم زدند، اما بیشتر آلت کوین ها کاهش یافتند.

طبق گفته یک معامله گر رمزنگاری، بیشتر آلت کوین های لیست شده در پلتفرم بیت مکس (به جز لایت کوین) که به طور وسیعی برای معاملات مارجین استفاده می شود نسبت به دلار و بیت کوین به طور میانگین به ترتیب 50 درصد و 70 درصد کاهش دارند.

حساب بیت دییلر، دوم سپتامبر 2019 در توییتر نوشت:

یک مطالعه در مورد بیت کوین و آلت کوین های لیست شده در صرافی بیتمکس نشان داد، بدترین عملکرد را ارزهای ترون و ریپل داشته و نسبت به ارزش دلار افت کردند. این دو ارز پیوسته تمام طول سال را سقوط داشتند.

لایت کوین تنها ارزی بود که بهترین عملکرد را داشت. این ارز سودی معادل 100 درصد نسبت به بیت کوین کسب کرد.  4 جفت مبادلاتی بیت کوین در 5 روز گذشته کاهش های جدید سالانه ای را برای خود ثبت کردند.

بیت کوین چند عامل اساسی دارد که می تواند در حرکت صعودی 12 ماه آینده آن نقش بسزایی داشته باشند.

برای مثال، معامله گران پیش بینی می کنند اثر بالقوه راه اندازی پلتفرم باکت در روند کوتاه مدت قیمت بیت کوین دیده خواهد شد. این پلتفرم اولین قراردادهای آتی فیزیکی بیت کوین را ارائه می دهد.

به دنبال نصف شدن پاداش استخراج در اواسط سال 2020، گفته شده بعضی از استخراج کنندگان تا 12 ماه آینده بودجه عملیات خود را با نگهداری بیت کوین هایی که استخراج کرده و به انتظار افزایش قیمت در میان مدت، تامین کرده اند.

با این حال آلت کوین ها در تمام طول سال تلاش کردند تا در یک بازار بی ثبات جایگاه محکمی برای خود دست و پا کنند. آنها در افزایش های کوچک بیت کوین قادر به نشان دادن همبستگی نبودند.


افزایش قیمت و شاخص تسلط بیت کوین
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران