ارزهای برنده و بازنده ماه آگوست

68 اشتراک

افت قیمت امسال زودتر از آنچه پیش بینی می شد اتفاق افتاد. در ماه آگوست سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری برای دومین ماه متوالی افت قیمت را تجربه کردند. سرمایه کل بازار بیش از 20 میلیارد دلار کاهش یافت و اکثر قریب به اتفاق ارزهای رمزنگاری ماهی نزولی را پشت سر گذاشتند. با این وجود، افت قیمت در ماه آگوست نسبت به ماه قبل تر از آن کمتر بود و بیت کوین افت کمتری را نسبت به آلت کوین های برتر داشت.

همانطور که گفته شد ارزش بازار 10 ارز برتر بار دیگر افت کرد. هیچ  خبری از سود قابل توجه ماه های می و ژوئن نیست. بیت کوین تنها ارزی بود که افت دو رقمی نداشت(4.97 درصد کاهش). در مقابل لایت کوین را می بینیم که با وجود نصف شدن پاداش استخراج این ارز، طبق گفته بنیانگذار آن، چارلی لی، هنوز در حال تلاش برای زنده ماندن است. این ارز 32.55 درصد افت را در ماه آگوست تجربه کرد. سایر آلت کوین ها پس از لایت کوین به ترتیب استلار، بایننس کوین، اییاس و اتریوم بودند.

10 ارز برنده

در بین 50 ارز برتر از نظر ارزش بازار در ماه آگوست، فقط تورنکس(THX) و اتریوم کلاسیک(ETC) ماه را با افزایش به پایان رساندند. تورنکس برنده مطلق ماه آگوست با 204 درصد افزایش بود. اتریوم کلاسیک افزایش نامحسوس 5.36 درصدی را تجربه کرد.

سایر ارزهای برنده، ماه را با کاهش تمام کردند. در رتبه سوم انرژی(NRG) با 3.46 درصد کاهش و پس از آن بیت کوین با حدود 5 درصد کاهش قرار دارد. در رتبه آخر برنده های ماه آگوست، دکرد(DCR) با بیش از 14 درصد کاهش قرار گرفت. دکرد اخیرا ویژگی جدید حفظ حریم خصوصی را به ویژگی های خود افزوده است.

10 ارز بازنده ماه آگوست

10 ارز بازنده ماه آگوست همگی بیش از 30 درصد کاهش را تجربه کرده اند. کازموس(ATOM) در صدر این جدول با 44.09 درصد کاهش قرار دارد. در رتبه های انتهایی کوانتوم(QTUM) و ترون با بیش از 29 درصد کاهش قرار گرفته اند.

برندگان و بازندگان در بین 100 و 200 ارز برتر

با بررسی 100 ارز برتر متوجه حضور ارزهای جدیدتری در بین این ارزها می شویم. تورنکست و  اَطلس پروتکل(ATP)(188.28 درصد افزایش) به ترتیب بیشترین افزایش را داشتند. بازنده های این ماه در بین 100 ارز برتر، اگرتیا(EGT) با 74.05 درصد کاهش در رتبه اول قرار گرفته است.

در بین 200 ارز برتر باز هم تورنکس در رتبه اول قرار گرفته. پس از آن اتلس پروتکل، اسپکتر ای دی دیویدند توکن(DIVI) و ویتا(VITAE) قرار گرفته اند. تمام آنها بیش از 150 درصد رشد قیمتی را در ماه آگوست داشته اند. بدترین عملکرد در بین 200 ارز برتر متعلق به اگرتیا، پی اییاس(pEOS) و ایکس مکس(XMX) است.

68 اشتراک
ارزهای برنده و بازنده ماه آگوست
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران