قهرمان فیلیپینی بوکس ارز دیجیتال خود را عرضه می‌کند

حالا که تب و تاب ارزهای دیجیتال زیاد شده، از هر گوشه و کناری صحبت از ساخت و راه‌اندازی آن‌ها می‌شنویم. این بار نوبت به «مانی پاکیائو» (Manny Pacquiao)، قهرمان بوکس فیلیپین، رسیده که ارز دیجیتال خود را عرضه کند.

به‌نقل از «کوین تلگراف»، روز گذشته (۱۰ شهریور)، روزنامه SCMP، گزارش کرد که بوکسور فیلیپینی که حالا دستی هم در سیاست و موسیقی دارد، قرار است تا ارز دیجیتال مخصوص به خود را عرضه کند. وی در پروژه خود از حمایت مالی افرادی نظیر «مایکل اوون»، بازیکن سابق لیورپول و تیم ملی انگلستان و «شیخ خالد بن زاید آل نهیان»، از اعضای خانواده امیر ابوظبی، بهره می‌برد.

توکن‌های Pac قرار است تا در صرافی GCOX عرضه شوند. طرفداران پاکیائو می‌توانند از این توکن‌ها برای خرید کالاهای تبلیغاتی و انجام تعاملات با او در شبکه‌های مجازی استفاده کنند.

«جفری لین»، مدیرعامل صرافی سنگاپوری GCOX، در صحبت‌های خود می‌گوید:

این توکن‌ها تنها برای جذب پول نیست، بلکه قرار است تا به‌وسیله آنها یک اکوسیستم توکنی ایجاد شود.

پاکیائو در حال حاضر مقام‌دار بکس سبک‌وزن WBA و از اعضای مجلس سنای فیلیپین است.

سلبریتی‌های بیشتری به‌دنبال عرضه ارزهای دیجیتال خود هستند

کوین تلگراف پیش‌تر گزارش کرده بود که «جیسون درولو» نیز برنامه‌هایی برای عرضه ارز دیجیتال مخصوصی در این پلتفرم دارد. درولو از ترانه‌سرا و خواننده‌های مشهور آمریکایی است.

«ایوان انگو»، مسئول روابط عمومی GCOX در آن زمان گفت:

ملزم هستیم تا صفی از ستاره‌های با استعداد و در چندین زمینه مختلف در GCOX ایجاد کنیم. از طرف دیگر جیسون قطعا آخرین موسیقی‌دانی نخواهد بود که به ملحق می‌شود.

در وایت پیپر (اوراق سفید) GCOX آمده است که این فناوری بر پایه بلاک چین Acclaim ساخته شده و در صدد است تا در بخش‌های مختلفی از حوزه فعالیت‌شان به آنها کمک کند.

نوشته قهرمان فیلیپینی بوکس ارز دیجیتال خود را عرضه می‌کند اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.


قهرمان فیلیپینی بوکس ارز دیجیتال خود را عرضه می‌کند
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران