فاز بعدی قیمت بیت کوین چه خواهد بود؟

فاز بعدی قیمت بیت کوین

پیتر برانت (Peter Brandt) معامله کننده و تحلیلگر معروف در توییت خود اذعان داشت که احتمالا بیت کوین وارد چهارمین مرحله روند قیمت پارابولیک شده است. اما ادعای وی بر چه اساسی است؟

پیتر برانت با بازنشر توییت رائول پال موسس و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گلوبال ماکرو (Global Macro Investor) و گروه ریل ویژن (Real Vision Group)، نمودار قیمت بیت کوین را به اشتراک گذاشت که همانند تصویر زیر می‌باشد. در ادامه به عواملی می‌پردازیم که می‌تواند مبنای تحلیل برانت باشد.

بهترین زمان برای ورود به روند صعودی بیت کوین

رائول پال (Raoul Pal) نظرات مشخصی در خصوص شکل گیری الگوی کنج (wedge) در نمودار قیمت بیت کوین بیان کرد. طبق اظهار نظرات پال، این الگو یک اندیکاتور مهم روند صعودی است. او مشخصا به این نکته تاکید بیشتری کرد که بیت کوین می‌تواند به عنوان روشی بالقوه برای خروج از رکود باشد.

رائول پال نظرات خود را بر اساس سقوط رکودی شاخص کالای سیستم بانکداری اتحادیه اروپا و ژاپن بیان کرد.

او حتی نموداری ارائه کرد که نشان دهنده افت بازده خزانه داری آمریکا به ۴- درصد بود.

رابطه قوی قیمت موجودی به عرضه بیت کوین

با وجود اظهار نظرات مختلف در خصوص عدم تغییر عملکرد قیمت لایت کوین پس از هاوینگ (نصف شدن پاداش) و ارتباط آن با هاوینگ آتی بیت کوین، PlanB تحلیلگر معروف اشاره کرد که نتیجه گیری فوق درست نیست.

بیت کوین برخلاف لایت کوین رابطه موجودی به عرضه چشمگیری دارد و هاوینگ ماه می ۲۰۲۰ نیز هم چنان موضوع مرتبطی می‌باشد. این موضوع در مقابل، اثر مثبتی بر قیمت خواهد داشت.

هرچند PlanB کاملا مشخص کرده است که مدل موجودی به عرضه بیت کوین قیمت این ارز دیجیتال را به هیچ وجه و در هیچ زمانی و هم چنین سطوح بالاترین و کمترین قیمت را نیز پیش بینی نمی‌کند.

چیزی که پیش بینی آن سخت است این است که بیت کوین در چه سطح قیمتی نوسان خواهد داشت. سرمایه گذار برجسته بیت کوین با نام Alistair Milne انتظار ندارد هنگامی که به نصف شدن پاداش ماینینگ نزدیک می باشیم بازار خرسی رخ بدهد.

مکس کایزر: قیمت بیت کوین به ۲۸۰۰۰ دلار می رسد

مکس کایزر با اشاره به تئوری بازی و اظهار نظر در مورد آخرین عملکرد هش ریت ماینینگ بیت کوین، قیمت این کوین را در توییتر خود ۲۸۰۰۰ دلار مشخص کرد.

دلیل کایزر این است که براساس بازی تئوری پروتکل کدهای سخت، هش باعث افزایش قیمت بیت کوین می شود.

هش ریت به میزان قدرت محاسباتی در شبکه بیت کوین اشاره دارد. هر چه میزان هش رست در ثانیه بیشتر باشد، ماینرها باید توان و قدرت بیشتری را برای اعتبار سنجی و تایید تراکنش ها مصرف کنند.

همچنین هش ریت بیشتر در شبکه بدین معنی است که امنیت شبکه بالا است و میان کاربران قدرت ماینینگ غیرمتمرکز بیشتری وجود دارد.

اخیرا طبق اطلاعات منتشر شده از Blockchain.com ، بیت کوین به بیشترین میزان هش ریت خود با مقدار ۸۴.۰۳۳.۱۷۷ تراهش بر ثانیه رسیده است.

این مقدار در واقع یک رکورد جدید در تاریخ ۱۰ ساله بیت کوین است.

آیا تمامی این نکات استدلال پارابولیک آقای برانت را توضیح می دهند؟ به نظر که اینطور می رسد اما باید به این نکته توجه داشت که تمام این صحبت ها بر اساس فرضیات افراد است و ممکن است با بازار واقعی متفاوت باشد.

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال را از طریق صفحه قیمت میهن بلاکچین دنبال کنید
فاز بعدی قیمت بیت کوین چه خواهد بود؟
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران