کورسوی امید برای افزایش قیمت اتریوم علیرغم فشار فروش!

روند افزایشی اتریوم

اتریوم طی هفته های گذشته از روند قیمت بیت کوین پیروی کرده است اما قادر به دنبال کردن هر یک از روندهای صعودی بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته نبوده است.

علی رغم عملکردهای اخیر اتریوم یکی از تحلیلگران بیان کرد که اتریوم ممکن است اخیرا برخی نشانه های صعودی را به همراه دارد.

علیرغم فشار فروش، اتریوم ممکن است به زودی افزایش یابد

در حال نوشتن این خبر، اتریوم با قیمت ۱۷۱.۵۳ دلار معامله می شود و اخیرا توانست قیمت خود را از ۱۷۰ دلار افزایش دهد.

امروز قیمت بیت کوین افزایش خیلی اندکی داشت که به این کوین امکان رسیدن تا ۱۰,۰۰۰ دلار را می دهد، اما آلتکوین هایی نظیر اتریوم نتوانسته است به چنین افزایش قیمتی دست یابد. به جز بیت کوین که افزایش اندکی یافت بسیار محتمل است که سایر ارزهای دیجیتال به دنبال ثابت کردن قیمت خود باشند.

نیک پاتل (Nik Patel) یک تحلیلگر محبوب ارز دیجیتال در توییتر نگاه عمیقی به قیمت اخیر اتریوم داشته است و بیان کرد که علیرغم وجود چندین سیگنال مختلف در جغت های معاملاتی اما ممکن است این ارز دیجیتال روند گاوی کوتاه مدتی را تجربه کند.

وی در خصوص جفت معاملاتی با بیت کوین گفت:

هرچند اکنون قیمت، نوسان ناموفقی در ۰.۰۱۷۵ بیت کوین به همراه واگرایی روند صعودی داشته است. به علاوه، کندل روزانه دیروز نزدیک روند صعودی بوده است. علیرغم سطح مقاومتی خط روند، موارد بسیار زیادی برای  روند صعودی کوتاه مدت وجود دارد. شاید با کاهش قیمت، شاهد افزایش ارزش جفت ارز ETH/BTC باشیم.

علیرغم وجود نشانه های صعودی در جفت معاملاتی با بیت کوین، پاتل هم چنین توضیح داد که قیمت اتر با ادامه فشار روند نزولی ادامه می‌یابد مگر آنکه به ۱۹۰ دلار برسد.

وی بیان کرد:

جالب است که حتی اتر/دلار کاهش قیمت روزانه کمتر از ۱۷۱ دلار را نشان می دهد. در حال حاضر قیمت اتریوم در حال ثابت شدن بروی قیمت ۱۷۱ دلار می باشد. با این حال یک روند گاوی کوچکی در نمودار این کوین وجود دارد و تا زمانی که قیمت به بالای ۱۹۰ دلار نرسد رویکرد گاوی نخواهم داشت.

با توجه به کاهش قیمت اخیر اتریوم به نظر می رسد ۱۸۵ دلار سطح حمایتی قوی برای این ارز دیجیتال باشد و این شانس وجود دارد که این سطح حمایت پیشین به سطح مقاومت تبدیل شود که مطابقت با قیمت مطرح شده پاتل یعنی ۱۹۰ دلار دارد.

با توجه به اینکه این هفته میلادی در حال به پایان رسیدن است و بیت کوین به سطح مقاومتی خود نزدیک شده است. اتریوم نیز در حال آماده سازی خود می باشد تا مشخص شود آیا افزایش می یابد و یا دوباره با کاهش مواجه می شود.


کورسوی امید برای افزایش قیمت اتریوم علیرغم فشار فروش!
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران