بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده ۲۳ مرداد + ویدیو

طبق معمول هر چهارشنبه، در اینستاگرام به صورت زنده در خدمت کاربران عزیز میهن بلاکچین هستیم. این هفته علاوه بر سوالات کاربران به مسائل پرداختیم

آیا سوالاتی در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین دارید؟ و یا تعداد سوالاتتان زیاد است و نمی دانید از چه کسی بپرسید؟

هر هفته چهارشنبه یکی از کارشناسان میهن بلاکچین از طریق اینستاگرام به صورت زنده پاسخگوی سوالات شما کاربران عزیز می باشد. در این لایو ها می توانید تمامی سوالات و ابهامات خود را در این حوزه مطرح نمایید. پس ابتدا صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید، سپس هر چهارشنبه از طریق پخش زنده اینستاگرام مهمان شما عزیزان هستیم.

در لایو (Live) اینستاگرام معمولا کاربران در رابطه با هر موضوعی که از آن اطلاع کافی نداشته باشند سوال می پرسند چه بسا سوالات شما نیز در این بین پاسخ داده شود. این هفته اکثر سوالات بیشتر در رابطه با استخراج ارزهای دیجیتال در کشور بود. از آن جا که قانون گذاری های اخیر باعث شده تا حوزه ماینینگ یا استخراج بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، لذا سوالات کاربران عزیز بیشتر حول این موضوع است. علاوه بر آن کاربرانی در رابطه با آینده ی بیت کوین سوالاتی مطرح کردند که پاسخ آن را می توانید در ویدیوی این پخش  زنده مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که اگر نتوانستید در لایو های اینستاگرام میهن بلاکچین همراهمان باشید، ما ویدیوی این لایو را در سایت هر چهارشنبه شب منتشر می کنیم و همینطور این لایو به مدت ۲۴ ساعت در صفحه اینستاگرام میهن بلاکچین باقی می ماند.

در اینستاگرام میهن بلاکچین با ما همراه باشید
بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده ۲۳ مرداد + ویدیو
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران