همکاری یک شرکت بزرگ مالی اسلامی با بنیاد اتریوم

اتریوم مجوزهای شرعی دریافت خواهد کرد!

این شرکت در پستی که در وب سایت خود قرار داده، همکاری خود را با بنیاد اتریوم بمنظور ایجاد پلتفرمی منطبق با اصول شرعی بیان کرد. این شرکت با انتشار مقاله ای با موضوع پیروی اتریوم از اخلاق اسلامی، صلاحیت این پروژه و سکه را از جنبه شرعی تایید نموده است.

در وایت پیپر منتشر شده ، این شرکت اظهار داشت که اتریوم نیز همانند دیگر رمز ارزها در انطباق با قوانین و احکام اسلامی دارای ابهام است. در همین راستا شرکت اقتصادی Amanie Advisors پرسش‌هایی همچون: آیا مسلمانان باید اتریوم را استخراج کرده یا آن را خریداری کنند، یا لزوم استفاده از قراردادهای هوشمند یا اپلیکیشن‌های غیر متمرکز (DApps) در پلتفرم اتریوم را بررسی می‌کنند.

به امید مشارکت اسلامی بیشتر

کمپانی Amanie Advisors پیش از انجام تحقیقات خود این فرضیه را بیان نمود که اگر اتریوم از اصول شرعی پیروی کند، اشتیاق جامعه اسلامی برای استفاده از آن افزایش خواهد یافت. نتیجه این فرایند می‌تواند به توسعه قراردادهای هوشمند و DApp های منطبق با قوانین شرعی منجر شود که درحال حاضر فقدانش به وضوح حس می‌شود.

در ادامه این پست آمده است:

امید است نتایج، پارامترها و رهنمودهای این مقاله مانند یک کاتالیزور برای بازار اقتصاد اسلامی و ترغیب جمعیت کثیر مسلمانان به تجارت اتریوم و همکاری در این جریان موثر واقع شود.

سوهایدا مهپات (Suhaida Mahpot)، مدیرعامل شرکت Amanie Advisors، در اوایل ماه آگوست با بیان اینکه دلیل بی انگیزگی در جامعه اسلامی نسبت به استفاده از رمز ارزها را بی اعتمادی می‌داند، توضیح داد:

ضرورت دارد که موسسات را در زمینه نحوه پذیرش رمز ارزها آموزش داده و آنها را از این امر مطلع سازیم که دانش استفاده از آنها به نفع جامعه وسیع کاربران است. احتمالا به مرور زمان این بی اعتمادی کاهش یافته و طرز فکر موجود تغییر خواهد کرد.

در جولای سال گذشته، پلتفرم منبع باز استلار (Stellar) ، به عنوان نخستین پروتکل دفتر توزیع شده، موفق به اخذ تاییدیه انطباق شرعی برای انتقال پول و دارایی‌های رمز ارز شد.

منبع


همکاری یک شرکت بزرگ مالی اسلامی با بنیاد اتریوم
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران