کمپانی جگوار از رمز ارز آیوتا برای شارژ خودرو استفاده می‌کند

استفاده از رمز ارز آیوتا برای شارژ خودرو

ردیابی مصرف انرژی

بر اساس اعلام کمپانی آیوتا، این شرکت با همکاری Jaguar Land Rover و مرکز تحقیق و توسعه انرژی فرانسوی Engie Lab Crigen ، یک نسخه نمایشی از این فناوری ارائه خواهد کرد.

این پیش نمایش در راستای معرفی فناوری ردیابی منبع و مصرف انرژی در Jaguar I-Pace به عموم مردم است.

راسل ویکرز (Russell Vickers)، مدیر گروه مهندسی سرویس خدمات وسایل نقلیه جگوار لندرور ، نظر خود را درباره چشم اندازهای این اثبات مفهوم (PoC) برای آینده شهرهای مبتنی بر انرژی هوشمند اینگونه بیان داشت:

این ابتکار هموشمندانه به وضوح بیانگر این است که شهرها چگونه می‌توانند زیرساخت‌ها و وسایل حمل و نقل را به یک شبکه پایدار و سودمند تبدیل کنند. ما مشتاقیم به عموم نشان دهیم که ساختمان‌ها و وسایل نقلیه‌ با مصرف بهینه انرژی مانند I-Pace، قادر به ایجاد نوآوری‌های پایدار و مثبتی مطابق با استراتژی Zero Destination Jaguar Land Rover هستند.

کیف پول هوشمند I-Pace جگوار برای آیوتا

فناوری I-Pace دارای کیف پول هوشمندی با پشتیبانی از رمز ارز آیوتا بوده که از آن می‌توان برای شارژ مجدد انرژی یا به اصطلاح “شارژ سبز” استفاده نمود که توسط DLT Iota نیز قابل ردیابی است.

این ویژگی داراندگان I-Pace را قادر به شارژ مجدد خودروهای خود با منابع انرژی تجدید پذیر خواهد کرد. بعلاوه کیف پول هوشمند I-Pace به مالکان خود این امکان را می‌دهد تا با ارسال اتوماتیک اطلاعاتی مربوط به شرایط جاده، چاله‌ها، آب و هوا و ترافیک از طریق خودروی خود بتوانند سکه آیوتا بدست آورند. از این رمز ارز می‌توان در پرداخت خدمات عوارض، هزینه پارکینگ و شارژ مجدد خودرو استفاده کرد.

کیف پول Trinity آیوتا

بنیاد آیوتا در ابتدای ماه ژوئن کیف پول هوشمند جدیدی را برای توکن‌های خود معرفی کرد. این کیف پول که Trinity نام دارد از یک حسگر تأیید هویت بیومتریک و ویژگی‌های امنیتی مطابق با نرم افزار Keepass برخوردار است.

منبع


کمپانی جگوار از رمز ارز آیوتا برای شارژ خودرو استفاده می‌کند
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران