آیا تاریخ برای قیمت بیت کوین تکرار خواهد شد؟

تکرار تاریخ برای قیمت بیت کوین

اخیرا قیمت بیت کوین به کمتر از ۱۰ هزار دلار رسید. با پرنوسان ماندن بازار، مقایسه جالبی بین چرخه سال ۲۰۱۹ با سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد که ممکن است بیت کوین شاهد افزایش قیمت شدیدی شود. فیصل سهیل که مدرک دکترا در اقتصاد دارد بیان کرده است که تحلیل تکنیکال بیت کوین در حال حاضر شرایط ۳ سال قبل را نشان می‌دهد که پس از آن، بیت کوین شاهد بزرگترین روند صعودی خود تاکنون بوده است.

درس هایی که می‌توان از سابقه بیت کوین گرفت

نمودار هفتگی بیت کوین نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین به سطح حمایتی خود در EMA بیست هفته ای، RSI بالاتر از ۵۵ رسیده است و اولین کندل قرمز در MACD با تقاطع نزولی MACD رخ داده است. نشانه های نمودارهای کنونی مشابه با سال ۲۰۱۶ می‌باشد.

سطح حمایتی EMA بالاتر از ۲۰، RSI بر روی ۵۲ و تقاطع نزولی MACD با اولین کندل قرمز بود. تحلیل سهیل تاکید می‌کند که پس از این اصلاحیه ها در هر مورد، روند صعودی بوده است. مدت کمی پس از اصلاحیه سال ۲۰۱۶، روند صعودی با شدت زیادی ادامه یافت و قیمت بیت کوین را به ۲۰ هزار دلار رساند.

این تحلیل با پیش بینی های مثبتی از آینده بیت کوین ادامه یافت. اگر تاریخ را به عنوان اندیکاتور در نظر بگیریم، در سال های آتی قیمت بیت کوین از بالاترین قیمت قبلی بیت کوین پیشی خواهد گرفت. سهیل در انتها افزود: فریب نخورید. این شرایط ممکن است بهترین فرصت برای خرید با قیمت کم باشد.

BTC

چه اتفاقی برای بیت کوین می افتد؟

طبق گزارشات، سال ۲۰۲۰ ممکن است بهترین سال برای تاریخ بیت کوین باشد. هنگامی که فاندامنتال را بررسی می شود، چندین اتفاق مهم نظیر نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین، پذیرش گسترده آن و کمیابی، آینده این کوین را درخشان می کنند.

با این حال مقیاس اخیر نیز ارزشمند می باشد. در حالی که به نظر می رسد مقایسه حال حاضر با سال ۲۰۱۶ برای بیت کوین بسیاری صعودی باشد، عامل دیگری از سال ۲۰۱۸ ممکن است خرس ها را دوباره به این بازار برگرداند. الگو مثلث نزولی که بسیار شبیه به الگوی سال گذشته می باشد قیمت بیت کوین را در سال گذشته از ۶۰۰۰ به ۳,۱۲۰ هزار دلار رساند. با این حال ممکن است این الگو قیمت بتی کوین را به ۶۰۰۰ دلار برساند.

البته باید این نکته را بیان کنیم تحلیل تکنیکال تنها برای پیش بینی قیمت و روند قیمت کافی است و شما باید موارد زیادی نظیر فاندامنتال ها را نیز بررسی کنید. با این حال باید منتظر بود و دید که آیا تاریخ برای بیت کوین رقم می خورد یا خیر.

برای پیگیری قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال به صفحه قیمت ها مراجعه کنید
آیا تاریخ برای قیمت بیت کوین تکرار خواهد شد؟
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران