آیا کاهش قیمت بیت کوین نوسان را به بازار کریپتو باز می گرداند؟

نوسان قیمت بیت کوین

دیشب پس از آنکه بیت کوین در اوج ساختار خود قرار داشت، الگوی خود را به سمت روند نزولی شکست و قیمت بیت کوین با کاهش روبرو شد.

با نگاهی به نمودار ۶ ساعته بیت کوین، همانطور که انتظار می رفت سطح قیمتی شکسته شد. شاخص RSI در این بازه زمانی بر روی فروش بیش از حد قرار دارد و همچنین در حال پایین رفتن است.

به نظر می رسد این روند نزولی که رخ داده است برای کوتاه مدت باشد. بیت کوین به زودی روند رو به مثبتی خواهد داشت و قدرت اقدامات آینده آن بازار را آنطور که انتظار می رود شکل خواهد داد. بیت کوین مجبور است تا دوباره به ۱۰ هزار دلار یا قیمت بیشتر بازگردد تا هر از شکل گیری هر روند نزولی جلوگیری کند.

با نگاهی به نمودار ۱۲ ساعته می توان دید که بیت کوین چندین بار به این منطقه حمایت رسیده است. این سطح حمایت در نمودار یک ساختار مثلثی نزولی را تشکیل می دهد که نشان دهنده روند نزولی است و باید به یاد بیاوریم که سطوح حمایتی/مقاومتی معمولا پس از چندین بار تکرار و رسیدن به آن سطح شکسته می شوند.

بیت کوین هنوز هم می تواند در آن سطح پشتیبانی بهبود یابد و به صدر بازگردد. با این حال تصویر کلی در این بازه زمانی خیلی رضایت بخش نیست.

با نگاهی به نمودار روزانه می توان مشاهده کرد که بازار نیز یک کانال موازی نزولی را انتخاب کرده است. روند صعودی در این نمودار به وضوح از بین رفته است و نشانه هایی از بازیابی سریعی وجود دارد. به نظر می رسد حداقل تا حدودی احتمال دارد که حد پایین این کانال دوباره با پشتیبانی از ۸۷۵۰ دلار شروع شود.

هم چنین قابل ذکر است که حجم معاملات در این نمودار هم چنان روند نزولی دارد و اذعان می‌کند که آتش بازی بزرگی در پیش است.

در آخر، باید به خاطر داشته باشیم که معیار عمومی برای روند صعودی بیت کوین ادامه دارد. در بازار صعودی بیت کوین در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، قیمت به میانگین متحرک تصاعدی (EMA) بیست و یک هفته ای نزدیک نشد. می‌توان گفت که به سمت آن حرکت کرد اما به آن نزدیک نشد.

در نمودار فوق می‌توانیم مشاهده کنیم که قیمت به سمت این سطح در حال حرکت است و تقریبا بر روی ۹ هزار دلار قرار دارد. در روزها و هفته‌های آتی، باید مراقب این سطح در نمودار هفتگی باشیم.


آیا کاهش قیمت بیت کوین نوسان را به بازار کریپتو باز می گرداند؟
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران