افزایش شدید دوره‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال در دانشگاه‌های برتر

تحقیقات جدیدی که توسط کوین بیس انجام شده، نشان می‌دهد که بیش از نیمی از ۵۰ دانشگاه برتر جهان دست کم یک یا چند دوره درسی در زمینه ارزهای دیجیتال یا بلاک چین ارائه می‌دهند.

به نقل از کوین‌تلگراف، کوین‌بیس تحقیقات خود را در ۲۸ آگوست در وبسایت خود منتشر کرد، که در آن از رده‌بندی اخبار ایالات متحده‌ و گزارش‌های جهانی برای لیست ۵۰ دانشگاه برتر جهان استفاده کرد که شامل مقاطع کارشناسی و ارشد می‌شود.

این تحقیقات نشان می‌دهد که تعداد دانشجویان شرکت‌کننده در این کلاس‌ها در مقایسه با سال گذشته، دو برابر بیشتر شده است و انجمن‌های دانشجویی بیشتری در این حوزه نسبت به سال گذشته تشکیل شده‌اند. دوره‌های مربوط به بلاک چین و ارزهای دیجیتال نسبت به سال ۲۰۱۸ در ۵۰ دانشگاه برتر جهان، بیش از ۴۲ درصد افزایش داشته است.

افزایش شدید دوره‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال در دانشگاه‌های برتر

همچنین کوین‌بیس گزارش داد که تقریبا ۷۰ درصد از ۵۰ دانشگاه برتر، این دوره‌ها را خارج از بخش‌ علوم رایانه و در زمینه‌هایی مانند حقوق، علوم انسانی و اقتصاد ارائه می‌دهند. علوم رایانه هنوز هم رایج‌ترین زمینه در این حیطه است که ۳۲.۲ درصد از دوره‌های مربوط به بلاک چین و ارزهای دیجیتال را برگزار می‌کند. یکی از دانشجویان دانشگاه کرنل در این زمینه گفت:

ما اساتید زیادی داریم که می‌توانند اطلاعات زیادی در زمینه‌ی بلاک چین کسب کنند و ببینند که بلاک چین در زمینه‌ی کاری خود چه کاربردی دارد. واقعاْ جالب است که بخشی از این جامعه باشید که در آن مشارکت‌های زیادی وجود دارد.

طبق گزارشات قبلی کوین‌تلگراف،  کن وبر (Ken Weber)، از مدیران ارشد ریپل اخیراً اعلام کرد که وی معتقد است بلاک چین و دنیای دارایی‌های دیجیتال، نیاز به دوره‌های عملی و دوره‌های آموزشی متمرکز بیشتری از سوی دانشگاه‌ها دارند. او در این زمینه نوشت:

در حال حاضر بیش از ۴۰ درصد از ۵۰ دانشگاه برتر جهان، حداقل یک دوره‌ی مربوط به بلاک چین یا دارایی دیجیتال را ارائه می‌هند. اما این دوره‌ها به زمینه‌های متفاوتی همچون حقوق، مهندسی، ریاضی و مدیریت تجارت گره خورده‌ است. برای بستن پر کردن شکاف‌های مهارتی در رشته‌های متفاوت، دانشگاه‌های سراسر جهان باید این دوره‌های آموزشی را گسترش دهند تا دوره‌های آموزشی مربوط به بلاک چین و دارایی دیجیتال که به‌طور مستقیم در صنعت نقش دارند، افزایش یابد.

نوشته افزایش شدید دوره‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال در دانشگاه‌های برتر اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.


افزایش شدید دوره‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال در دانشگاه‌های برتر
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران