استفاده از فناوری بلاک چین در نیروی هوایی آمریکا !

استارت‌آپ بلاک چین Constellation ،قراردادی برای همکاری با نیروی هوایی آمریکا امضا نموده است. در بیانیه ای که از جانب نیروی هوایی منتشر شده است، اهداف این همکاری به این صورت شرح داده شده است:

آزمایشگاه تحقیقات نیروی هوایی آمریکا و شاخه نوآوری آن که AFWERX نامیده می‌شود، برای تسریع تجربه، گسترش جذب متقاضیان بالقوه و کاهش هزینه های اداری شروع به همکاری با استارت‌آپ بلاک چین Constellation نموده تا با یکدیگر بتوانند روند تحقیقات در کسب و کارهای کوچک را تسهیل نمایند.

یک سیستم منسجم و غیر متمرکز

بنجامین دیگلز (Benjamin Diggles)، نایب رئیس توسعه تجارت این استارت‌آپ که مسئول این همکاری است، گفت که USAF دارای منابع گسترده ای از داده‌ها از قبیل پهبادها، هواپیما و ماهواره‌هایی است که نیازمند ایمن سازی می‌باشد.

او همچنین به این نکته اشاره نمود که

دستگاه‌های دفاعی کشور نیازمند داده‌های منظم و منسجمی هستند که قابل بازخوانی و بررسی سریع باشند.

داده‌هایی که از منابع مختلف بدست می‌آید قطعه قطعه، پیچیده و برای بررسی، برنامه ریزی و جمع آوری نیازمند نیروی انسانی عظیمی هستند. استارت‌آپ Constellation مدعی شده است که می‌تواند پلتفرمی غیر متمرکز و مقیاس‌پذیر را برای مدیریت داده‌ها فراهم سازد که قابل ادغام با انواع داده‌های گذشته و آینده خواهد بود.

این استارت‌آپ در ادامه افزود:

Constellation نه تنها امنیت رمزگذاری شده و غیرمتمرکز را برای داده‌های نیروی هوایی تامین می‌کند، بلکه امکان رسیدگی و مرور کلی از وضعیت هر منبع داده را نیز فراهم می‌آورد.

USAF با استارت‌آپ قراردادهای هوشمند SIMBA Chain نیز مشارکت خود را آغاز کرده تا به کمک یک بستر بلاک چینی، زنجیره تامین خود را ایمن کند.

منبع


استفاده از فناوری بلاک چین در نیروی هوایی آمریکا !
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران