افزایش خارق العاده معاملات بیت کوین در میان معترضین و سرمایه داران هنگ کنگ

تحولات سیاسی هنگ کنگ که هم اکنون وارد هفته دوازدهم خود شده است، موجب تشویق بسیاری از شرکت‌ها و افراد به استفاده از رمز ارزهای غیر دولتی و غیرمتمرکز شده است.

پول غیر سیاسی و جهانی

فروشگاه بزرگ Pricerite هنگ کنگ در 26 آگوست اعلام کرد که شروع به پذیرش بیت کوین، لایت کوین و اتریوم در چهارده شعبه خود کرده است.

این فروشگاه با بهرمندی از شبکه لایتنینگ (لایه مقیاس پذیر شبکه بیت کوین) قادر است بیت کوین را به سرعت به دلار هنگ کنگ تبدیل کند.

شرکت رمز ارز Genesis Block نیز همانند این مشاغل کوچک مشغول نصب و راه اندازی 14 دستگاه خودپرداز رمز ارز در سطح شهر است. در ماه جولای، این شرکت که با نام تجاری CoinHere شناخته می‌شود، به توزیع آب آشامیدنی و چتر که هزینه آن از راه کمک‌های بین المللی بیت کوین کش تامین شده بود، بین معترضین پرداخت. (یک اشاره سمبلیک به “انقلاب چتری” سال 2014 در هنگ کنگ)

افول دیگر سیستم های اقتصادی یکی از دلایل علاقه روز افزون به استفاده از رمز ارزها است. در اوایل این ماه این معترضین شروع به برداشت حداکثر مبالغ ممکن از حساب‌های بانکی خود و یا تبدیل ارز محلی خود به دلار آمریکا نمودند.

این اقدام دارای هدفی دوگانه است، نخست از دارایی‌های شخصی معترضان محافظت کرده و در مرحله بعد هشداری کوبنده به مقامات چینی ارسال می‌کند. در اوایل ماه ژوئن گزارش شد که تعدادی از سرمایه داران سرشناس این شهر، که بیش از 100 میلیون دلار دارایی در اختیار دارند، در حال انتقال ثروت خود به خارج از مرزهای این کشور هستند.

افزایش معاملات بیت کوین در هنگ کنگ

اگر این جنبش اعتراضی نتواند از قانونی شدن بحث بر انگیز لایحه استرداد چین جلوگیری کند، مقامات چینی قادرند دادگاه‌های هنگ کنگ را مجبور به توقیف و مصادره دارایی‌های مربوط به جرایمی می‌کند که در چین انجام شده است.

در اعتراضات اخیر هنگ کنگ، حجم معاملات بیت کوین با افزایش زیادی روبرو شد و معامله این رمز ارز در صرافی همتا به همتای LocalBitcoins با نرخ بالایی ادامه دارد.

منبع


افزایش خارق العاده معاملات بیت کوین در میان معترضین و سرمایه داران هنگ کنگ
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران