آیا ریزش قیمت اتریوم همچنان ادامه خواهد داشت؟

ریزش قیمت اتریوم از تحلیل گذشته آن همچنان ادامه دارد و قیمت در حال حاضر در محدوده‌ی ۱۷۰ دلاری قرار گرفته است. در تحلیل پیشین اشاره کردیم که برای مشاهده‌ی بازگشت روند صعودی، باید سطح ۲۳۵ دلاری قیمت شکسته شود که شکست این سطح مقاومتی رخ نداد و قیمت به سطوح پایین‌تر نزول کرده است.

در این تحلیل به دنبال سطوحی برای پایان این نزول هستیم. به کانال ترسیم شده در تایم فریم روزانه و کندلی که باعث شکست این کانال صعودی شده است، توجه کنید:

آیا ریزش قیمت اتریوم همچنان ادامه خواهد داشت؟

بررسی نموداری اتریوم در تایم فریم روزانه

می‌بینیم که قیمت کف این کانال صعودی پر قدرت در روزانه را در پس از برخورد سوم به این سطح مهم شکسته است که این موضوع از ریزش بیشتر قیمت اتریوم حکایت دارد. البته ممکن است به این سطوح پولبکی داشته باشیم و پس از آن ریزش به محدوده های پایین‌تر اتفاق بیافتد.

حال نگاهی به بررسی امواج الیوت در تایم فریم روزانه داشته باشیم:

آیا ریزش قیمت اتریوم همچنان ادامه خواهد داشت؟

موج شماری در قیمت اتریوم در تایم فریم روزانه

به تایم فریم چهارساعته برای مشاهده‌ی الگو مراجعه می‌کنیم که الگوی مثلث متقارن زیر را می‌توان به صورت زیر مشاهده کرد:

آیا ریزش قیمت اتریوم همچنان ادامه خواهد داشت؟

نمودار قیمت اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته

بنابراین از طرفی دیگر الگوی مثلث متقارن و به دنبال آن شکست از ضلع پایین تایید دیگری برای نزول قیمت اتریوم به سطوح پایین‌تر قیمتی است.

نتیجه‌گیری

با شکست کانال صعودی پر قدرت در کف در قیمت اتریوم و بقیه‌ی شواهد ذکر شده در نوشته می‌‌توانیم شاهد نزول قیمت به سطوح پایینتر باشیم. اولین محدوده‌ای که به عنوان حمایتی برای قیمت می‌توان در نظر گرفت محدوده‌ی ۱۳۵ الی ۱۶۰ دلار است.

نوشته آیا ریزش قیمت اتریوم همچنان ادامه خواهد داشت؟ اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.


آیا ریزش قیمت اتریوم همچنان ادامه خواهد داشت؟
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران