برنامه باگ یابی ارز دیجیتال فیسبوک با جایزه ۱۰ هزار دلاری شروع شد

ائتلاف لیبرا که مجمعی تشکیل شده از چندین شرکت بزرگ هستند که بر روی پروژه فعالیت می‌کنند، برنامه‌ای جهت یافتن اشکالات امنیتی (باگ) لیبرا آغاز کرده است. طی این برنامه افرادی که به یافتن و رفع اشکالات شبکه کمک کنند، مبلغی به عنوان جایزه دریافت خواهند کرد.

به‌ گزارش «کوین تلگراف» و بر اساس پستی که روز گذشته (۵ شهریور) در وب‌سایت رسمی لیبرا منتشر شد، آزادی، شفافیت و دسترسی جهانی از جمله مهمترین اهداف مد نظر ائتلاف لیبرا است. ائتلاف لیبرا همچنین قصد دارد تا در هنگام عرضه ارز دیجیتالش مشکلات آن را به حداقل برساند.

این شرکت همچنین اعلام کرد که برنامه‌ای عمومی جهت تشویق افراد ماهر و دارای تجربه به‌منظور بررسی و آزمایش امنیت شبکه بلاک چین لیبرا راه‌اندازی کرده و افراد می‌توانند با همکاری در این برنامه جایزه دریافت کنند.

«مایکل انگل» (Michael Engle)، سرپرست تیم توسعه اکوسیستم لیبرا، در این پست ضمن اشاره به حداکثر جایزه ۱۰,۰۰۰ دلاری برای یافتن مشکلات امنیتی جدی، افزود:

می‌خواهیم تا وقتی که شبکه لیبرا به‌ صورت آزمایشی (testnet) فعالیت می‌کند و پول واقعی در میان نیست، به محققین خود کمک کنیم تا مشکلات را بیابند.

وی در پایان صحبت‌های خود به بیان خلاصه‌ای از صحبت‌های «دیوید مارکوس» ، سرپرست تیم توسعه «کالیبرا»، در کنگره آمریکا پرداخت و اعلام کرد که شرکت در راه‌اندازی شبکه لیبرا عجله نخواهد کرد.

نکته جالب اینجاست که در اعلام رسمی خبر اعطای جایزه به کسانی که در یافتن اشکالات شبکه همکاری می‌کنند، نامی از فیس‌بوک برده نشده است. فیس‌بوک که پیش‌تر اقدام به ثبت شرکت لیبرا کرده بود، در حال حاضر با چالش‌های قانونی زیادی در داخل و خارج از ایالات‌متحده دست و پنجه نرم می‌کند بطوریکه حتی یکی از اعضای کنگره آمریکا با لحنی کنایه آمیز از لیبرا با عنوان «دلار زاکربرگ» یاد کرده بود.

پیش از این دیوید مارکوس گفته بود که فیسبوک تنها یکی از چندین عضو ائتلاف لیبرا خواهد بود.

نوشته برنامه باگ یابی ارز دیجیتال فیسبوک با جایزه ۱۰ هزار دلاری شروع شد اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.


برنامه باگ یابی ارز دیجیتال فیسبوک با جایزه ۱۰ هزار دلاری شروع شد
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران