مرورگر Brave از توسعه کیف پول رمز ارز برای اتریوم و BAT خبر داد

بر اساس اطلاعیه مرورگر Brave ، این کیف پول از توکن‌های ERC-20 BAT بومی Brave ، سکه اتریوم و توکن‌های مبتنی بر آن و همچنین اتر (ETH) پشتیبانی می‌کند. قابلیت تعامل با برنامه‌های غیر متمرکز موسوم به DApps نیز از ویژگی‌های دیگر این کیف پول است که طبق توضیحات، Brave را به یک مرورگر نسل سوم یا Web3 تبدیل می‌کند.

قابلیت تعامل با جوایز Brave Rewards در این کیف پول وجود ندارد، بعبارت دیگر کاربران قادر به انتقال توکن‌های BAT بین Brave Rewards و Crypto Wallets (اسم کیف پول در حال توسعه Brave) نیستند.

مدیریت و نگهداری کلیدهای خصوصی بر عهده خود کاربران بوده و شرکت Brave به آنان توصیه می‌کند در صورت تمایل به استفاده از نسخه آزمایشی کیف پول Crypto “از مقادیر کم استفاده نموده و از دارایی‌های خود را بطور منظم بک آپ تهیه کنند.”

تغییرات پیش رو در مرورگر Brave

مرورگر Brave می‌خواهد در آینده امکان انتقال دارایی‌ها را بین Brave Rewards و Crypto Wallets فراهم کند. انتظار می‌رود این شرکت از کیف پول Uphold نیز پشتیبانی کند. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد که دارایی‌های رمز ارز را بین سه حساب Uphold، Brave Rewards و Crypto Wallets انتقال دهند.

شرکت Brave می‌خواهد در آینده دو محصول خود یعنی Brave Rewards و Crypto Wallets را با یکدیگر ادغام کرده تا دیگر برای مدیریت کلیدهای خصوصی کاربران خود به اپلیکیشن‌های واسطه ای مانند Uphold متکی نباشند.

تحولات اخیر مرورگر Brave

شرکت Brave دیروز در اکانت توییتری خود اعلام کرد سایت ویکی‌پدیا را به لیست ناشران رسمی خود اضافه کرده است. این شرکت همچنین در 21 آگوست از قابلیت انعام دهی با توکن BAT در پلتفرم‌های Reddit و Vimeo خبر داد. این قابلیت پیش از این نیز، از ابتدای ماه آگوست، برای توییتر فعال شده بود.

منبع


مرورگر Brave از توسعه کیف پول رمز ارز برای اتریوم و BAT خبر داد
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران