روزهای سرنوشت ساز پیش روی بیت کوین

بیت کوین در ماه های آتی چند روز بزرگ پیش رو دارد. دانستن آنها برای تمام افرادی که پا به این فضا گذاشته اند، باید در نظر گرفته شود. بسته به آن که چگونه این روزها رقم خواهد خورد، بخوبی شاهد اعتماد و جذب مجدد و همچنین یک حرکت افزایشی خواهیم بود.

23 سپتامبر _ شروع به کار قراردادهای آتی (بیت کوین) باکت

هفته گذشته پس از یک تلاش نظارتی که برای همیشه ادامه خواهد داشت، سرانجام باکت محصول قراردادهای آتی فیزیکی بیت کوین خود را در تاریخ 23 سپتامبر راه اندازی می کند.

این شرکت در ماه مه به دلیل عدم اقدامی از سمت کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) مبنی بر مجاز بودن آن خیلی دلسرد شد. این کمیسیون برای اعلام مخالفات ده روز فرصت داشت که به وضوح زمان بسیار زیادی بود. اخیرا وزارت خدمات مالی نیویورک (NYDFS) کالاهای نظارتی را یک راه حل حضانتی در نظر گرفته است. بنابراین تمام سیستم ها در حال فعالیت در این باره هستند.

این خبر بزرگی برای بیت کوین است زیرا به این واسطه مسیر برای ورود سرمایه گذاران نهادی هموار می شود و گامی بزرگ در جهت مشروعیت صنعت رمزنگاری در آمریکا برداشته خواهد شد.

13 و 18 اکتبر؛ تصویب ETF های “بیت وایز” و “وَن اِک”

کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا یک نهاد نظارتی دیگر است که به سختی می‌توان آنها را به دلیل تاخیر در تصمیمشان متهم کرد و خواستار شتاب از طرف آنها شد. این نهاد بارها و بارها تصمیمات خود را در مورد چندین صندوق قابل معامله در بورس (ETFs) به مدت یک سال به تعویق انداخته است. برخی از ارائه دهندگان ETF از تلاش دست کشیدند اما دو گروه همچنان ثابت قدم مانده و می دانند که این نهاد دیگر نمی تواند تصمیم را به تاخیر بیاندازد.

در ماه جاری شاهد آخرین تاخیر این نهاد بودیم، به این معنی که تصویب ETF های “بیت وایز” و “ون اک” باید نهایتا در ماه اکتبر روشن شود. در ابتدا درخواست بیت وایز و به دنبال آن طی کمتر از یک هفته، ون اِک قرار دارد.

البته این بدان معنی نیست که هر دو صندوق تصویب خواهند شد اما اگر یکی از آنها هم تصویب شود، دوباره می تواند مانعی دیگر از مسیر نهاد های سرمایه گذاری جهت ورود به این فضا برداشته شود.

28 اکتبر _ برنامه بازسازی ام. تی. گاکس

پرونده طولانی دیگری که بر دنیای بیت کوین موثر بوده، پیامد هک سال 2014 و سقوط صرافی ام. تی. گاکس است. از آنجا که آخرین مهلت ارسال برنامه بازسازی این صرافی 28 اکتبر است، راه حلی تا قبل از این موعد برای آن ارائه خواهد شد.

زیان وارده به قربانیان این سرقت در نهایت جبران می شود. زمان زیادی نیاز است تا اعتماد آنها به یک صنعت که اغلب متحمل هک های بزرگ است، جلب شود. ما باید حداکثر تا پایان ماه اکتبر برنامه ای برای آن داشته باشیم.


روزهای سرنوشت ساز پیش روی بیت کوین
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران