توکنیزه کردن بازیکنان فوتبال باشگاه منچسترسیتی

توکنیزه کردن بازیکنان فوتبال

بنابر اخبار رسمی منتشره در روز دوشنبه، تیم فوتبال منچسترسیتی وارد یک همکاری مشترک با استارتاپ ورزشی و بلاکچینی Superbloke میشود.

بازیکنان منچسترسیتی در مسیر دیجیتالی شدن

منچسترسیتی، قهرمان لیگ برتر انگلستان، در تلاش برای ایجاد و توسعه یک تجربه منحصربه‎فرد برای طرفداران خود با کمک فن‌آوری بلاکچین است. این باشگاه در یک مشارکت جدید با توسعه دهنده خدمات ورزشی کره‌ای Superbloke، بازیکنان خود را به باشگاه فوتبال بلاکچینی FC Superstars متصل خواهد نمود.

این پلتفرم به شما این امکان را می‌دهد که تیم فوتبال خود را با جمع‌آوری کارت‌های بازیکن‎های دیجیتالی فوتبالی معروف، ایجاد کنید. از این پس طرفداران منچسترسیتی نیز قادر خواهند بود تا با بازیکنان مورد علاقه خود بازی کنند، یک تیم بسازند و آن را با اتکا به آمارهای واقعی مسابقه به بازی بگیرند.

این مشارکت در اوایل ماه ژوئن توسط Superbloke اعلام شد که شامل یک سری برنامه‎ها و همکاری‎ها برای افزایش جذب هواداران به باشگاه خواهد بود. همانطور که توسط معاون ارشد باشگاه منچسترسیتی اظهار شد:

این همکاری جدید با Superbloke نقطه عطف جالب دیگری در روابط رو به رشد منچسترسیتی با دنیای بازی است و تجربیات بی‎نظیری را برای طرفداران ایجاد و همکاری با این باشگاه را از طریق سیستم عامل‎های دیجیتال فراهم خواهد کرد.

منچسترسیتی موردی سوای دیگر باشگاه‎های فوتبال نیست که از فناوری بلاکچین برای بهبود رویکرد خود یا سازگاری با نیازهای بازار استفاده میکنند. در سال ۲۰۱۸ در انگلستان، پلتفرم سرمایه‎گذاری جهانی eToro با هفت باشگاه لیگ برتر از جمله تاتنهام هاتسپور در انجام معاملاتی با استفاده از بیت کوین همکاری‎هایی را آغاز کرد.

وستهام یونایتد نیز از طریق پلتفرم بلاکچینی Socios.com، که توکن‎های هواداری تیم‎های فوتبالی مانند پاری سن ژرمن و باشگاه فوتبال یوونتوس را در اختیار دارد، توکن‎های هواداری خود را ارائه میدهد. هدف آنها ایجاد انقلابی در جذب هوادار با اجازه دادن به طرفداران برای تعامل با باشگاه از طریق نظرسنجی، رای‎گیری از طریق تلفن همراه یا انجام برخی بازی‎هاست.

منبع: btcmanager

نوشته توکنیزه کردن بازیکنان فوتبال باشگاه منچسترسیتی اولین بار در arzdata.com. پدیدار شد.


توکنیزه کردن بازیکنان فوتبال باشگاه منچسترسیتی
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران