امکان معامله رایگان برای ۳۰۰ میلیون کاربر تلگرام با کیف پول باتن

کیف پول باتن (Button) امکان معامله رایگان برای ۳۰۰ میلیون کاربر شبکه تلگرام را از طریق ارز دیجیتال و پلتفرم اختصاصی خود مهیا میسازد.

کیف پول چند منظوره و غیر وابسته باتن درحال راه‎اندازی یک سرویس تست رایگان بر روی شبکه اختصاصی تلگرام (TON) میباشد. راه‌اندازی این سرویس به‎منظور تلاش برای هدایت در شکل‎گیری پذیرش کریپتو در بین ۳۰۰ میلیون کاربر این شبکه پیام‎رسان میباشد.

بنابر گزارش روز گذشته فوربس، افرادی که از طریق سیستم آزمایشی تلگرام (Telegram Testing System) در استفاده از کیف پول باتن پیشگام شوند، ۶.۶ ارز گرام دریافت خواهند کرد. این پلتفرم همچنین ارزهای دیگری همانند بیت‌کوین، اتریوم و لایت‌کوین را پشتیبانی میکند و کاربران می‌توانند در طول دوره‌ی آزمایشی از این ویژگی استفاده کنند.

الکس سفانوف مدیرعامل و بنیانگذار کیف پول باتن، تصریح کرد هدف از اهدای توکن گرام، تشویق در پذیرش انبوه با استفاده از تجربیات عملی در تعامل با دارایی‎ها از نوع دیجیتال می باشد. او افزود:

بزرگ‌ترین مانع بر سر راه کریپتوها، تصویب و پذیرش رمزارزها به‎صورت انبوه است. آنچه ما ایجاد کرده‌ایم، به مردم کمک خواهد کرد تا بدون استفاده از پول واقعی، به خرید و فروش بپردازند.

سفانوف به‌دور از هرگونه موضع‎گیری درخصوص هیاهوی شکل گرفته پیرامون لیبرا، ارز دیجیتال فیسبوک، خاطرنشان ساخت بدون تجربه عینی و عملیاتی در انجام تراکنش با استفاده از رمزارزها، همچنان شکل‎گیری پذیرش جمعی و انبوه عقب خواهد ماند.

✅ آموزش استفاده از کیف پول باتن

مدیرارشد اجرایی کیف پول باتن، مک کری نیز ادعا کرد که یک ترس عمومی در اطراف رمزارزها وجود دارد که از تبدیل شدن برخی افراد به کاربران جدید جلوگیری می‌کند.

بنابر گزارش‎ها نسخه نخست شبکه بلاکچین تلگرام (TON) اول سپتامبر عرضه خواهد شد. مسئولین این پروژه با اعلام اینکه توسعه فنآوری هسته این شبکه تقریباً به پایان رسیده، اظهار داشته‎اند که شبکه مرکزی پس از انجام تست‎های عمومی فعال خواهد شد.

مسائل امنیتی

با رسانه‎ای شدن راه‎اندازی خدمات کیف پول باتن برای برنامه پیام‌رسان تلگرام، گزارش‌ها نشان می‌دهند که یک اشکال فنی منجر به نشت شماره تلفن در چت‌های گروهی تلگرام درحال رخ دادن است. اضطراب پیرامون این اشکال آشکار، فعالان طرفدار دموکراسی و کاربران تلگرام در هنگ کنگ را به شدت درگیر کرده است. به گونه‎ای که گفته میشود این گروه ترس آن را دارند که این موضوع بتواند آنها را در معرض دید مقامات چین قرار دهد.

منبع: cointelegraph

نوشته امکان معامله رایگان برای ۳۰۰ میلیون کاربر تلگرام با کیف پول باتن اولین بار در arzdata.com. پدیدار شد.


امکان معامله رایگان برای ۳۰۰ میلیون کاربر تلگرام با کیف پول باتن
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران