رویداد رگ‌تک با محوریت قانون‌گذاری فناوری‌های نوین ششم شهریور برگزار می‌شود

در حال حاضر شاهد این هستیم که قانون و مقررات فعلی، قانون‌گذاری و رگولاتوری به سبک موجود، با فعالان عرصه‌های فناوری و نوآوری چالش‌های متعددی دارد. راه پرداخت با برگزاری رویداد رگ‌تک در تلاش است تا با بیان اهمیت موضوع منجر به شکل‌گیری جریانی جدید و تأثیرگذار در فضای قانون‌گذاری و تنظیم مقررات در ایران شود.

پایگاه تحلیلی خبری راه پرداخت رویداد رگ‌تک را ششم شهریورماه با حمایت و مشارکت شرکت «نبض‌افزار» برگزار می‌کند. در این رویداد، سید ولی‌الله فاطمی اردکانی، بنیان‌گذار توسن، شهاب جوانمردی، مدیرعامل فناپ، امیر هامونی، مدیرعامل فرابورس ایران،‌ ژوبین علاقبند، مدیرعامل اسنپ، محمدرضا جمالی، مدیرعامل شرکت نبض‌افزار، نیما نامداری، معاون توسعه و نوآوری ارتباط فردا، محمد جعفر نعناکار، مدیر کل حقوقی سازمان فناوری اطلاعات ایران و محمدحسین دری، دادیار دادسرای عمومی و انقلاب تهران به عنوان سخنران حضور خواهند داشت.

رویداد رگ‌تک با محوریت قانون‌گذاری فناوری‌های نوین ششم شهریور برگزار می‌شود

اهمیت رگ‌تک

در جهان مدتی است که مفهومی با عنوان «رگ‌تک»، مخفف Regulation Technology خلق شده است. برخی منشأ شکل‌گیری رگ‌تک را فناوری‌های مالی (فین‌تک) می‌دانند اما قطعاً رگ‌تک محدود به بانک‌ها و فعالیت‌های مالی نیست و حوزه‌های جدید را هم دربر خواهد گرفت. در حال حاضر شاهد این هستیم که قانون و مقررات فعلی، قانون‌گذاری و رگولاتوری به سبک موجود، با فعالان عرصه‌های فناوری و نوآوری چالش‌های متعددی دارد. با توجه به چالش‌هایی که پیش روی بخش‌های متعدد دولتی، غیردولتی، کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ در زمینه رگولاتوری وجود دارد توجه به کاربرد فناوری برای توسعه و بهبود رگولاتوری یک نیاز واقعی است.

ما در رویداد رگ‌تک به دنبال چه هستیم؟

راه پرداخت با برگزاری رویداد رگ‌تک در تلاش است تا با بیان اهمیت موضوع منجر به شکل‌گیری جریانی جدید و تأثیرگذار در فضای قانون‌گذاری و تنظیم مقررات در ایران شود.

با برگزاری این رویداد، سعی در جلب توجه نهادهای حاکمیتی و کسب‌وکارهای خصوصی و دولتی به «رگ‌تک» و کاربرد اثربخش فناوری در قانون‌گذاری، نظارت و تطبیق در عرصه‌های مختلف و استفاده از فناوری در راستای افزایش کیفیت زندگی مردم داریم. همچنین شرکت نبض‌افزار به کمک تحلیل‌هایی که در سال‌های گذشته در زمینه عملکرد سیستم‌های مالی در ایران داشته و همراهی گروه‌ها و کسب‌وکارهای مختلف می‌خواهد لزوم توجه به عرصه‌های نوین قانون‌گذاری در ایران را بیان کند.

محورهای رویداد رگ‌تک چیست؟

رویداد رگ‌تک با محوریت بررسی راه‌حل‌های رگ‌تک و تکنولوژی‌های مرتبط با آن، مزایا و فواید رگ‌تک، اهمیت افراد حرفه‌ای باتجربه در رگ‌تک و فین‌تک، چرا ایران باید دوستدار رگ‌تک / فین‌تک باشد و چگونه برای تطبیق با آینده، از رگ‌تک نهایت استفاده را ببریم برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای حضور در رویداد «رگ‌تک» می‌توانند از طریق وب‌سایت ایوند ثبت‌نام کنند.

نوشته رویداد رگ‌تک با محوریت قانون‌گذاری فناوری‌های نوین ششم شهریور برگزار می‌شود اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.


رویداد رگ‌تک با محوریت قانون‌گذاری فناوری‌های نوین ششم شهریور برگزار می‌شود
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران