سرویس انعام‌ دهی با رمز ارز مرورگر Brave به Reddit و Vimeo رسید

سرویس انعام‌ دهی با رمز ارز مرورگر Brave در ازای محتوا:

نسخه جدید مرورگر Brave به کاربران این امکان را می‌دهد تا از طریق توکن‌های بومی این مرورگر به نام BAT (یک توکن برای تبلیغات دیجیتالی و مبتنی بر بلاک چین اتریوم) بر روی پلتفرم ویدیویی بدون تبلیغات Vimeo و سایت خبری-اجتماعی Reddit به تولید کنندگان محتوا انعام بدهند.

سرویس انعام‌ دهی با رمز ارز مرورگر Brave به Reddit و Vimeo رسید

طبق اطلاعات سایت Coin360، قیمت توکن BAT طی هفت روز گذشته ، در زمان انتشار این خبر، با افزایش 4.6 درصدی به 0.192 دلار رسیده است.

پس از آزمایش موفقیت آمیز سرویس انعام در مرورگر Brave Nightly و اجرای آن در توییتر، این قابلیت حالا برای پلتفرم‌های Reddit و Vimeo نیز عرضه می‌شود.

تلاش‌های قبلی صورت گرفته در این زمینه

ابتکار مرورگر Brave برای عرضه قابلیت انعام دهی بر روی این دو پلتفرم، اولین در نوع خود نیست. سرویس Vimeo ویژگی Tip Jar خود را در سال 2012 عرضه کرد و به تولید کنندگان محتوا امکان دریافت کمک‌های نقدی از 1 تا 500 دلار را از طریق کارت اعتباری یا PayPal فراهم نمود. با این وجود این ویژگی در ماه جولای سال 2015 متوقف شد، زیرا Vimeo شروع به استفاده از سرویس دیگری بنام Vimeo On Demand برای درآمدزایی از طریق تولید محتوا کرد.

سایت Reddit نیز در سال 2013 توانست بوسیله ربات bitcointip برای محتوای تولید شده خود کمک‌هایی در قالب بیت کوین دریافت کند. این سرویس نیز در سال 2014 و پیش از آغاز به کار گزینه دیگری بنام Changetip به فعالیت خود خاتمه داد، اگرچه Changetip نیز به سرنوشتی مشابه دچار شده و در سال 2017 پس از ثبت 100 هزار کاربر و جمع آوری بیش از 350 هزار انعام برای همیشه متوقف شد.

منبع


سرویس انعام‌ دهی با رمز ارز مرورگر Brave به Reddit و Vimeo رسید
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران