قیمت بیت کوین تا نه ماه دیگر به 20000 دلار می رسد

کاهش بعدی پاداش بلاک بیت کوین که به رویداد “هوین یا هالوینگ” معروف است، حدود 9 ماه آینده روی خواهد بود. علیرغم این رویداد مثبت که به سرعت در حال نزدیک شدن است، بازار رمزنگاری در یک محدوده تجاری خاص راکد شده است.

یک مدل پیش بینی از PlanB نشان می دهد تاریخ دوباره تکرار خواهد شد و قیمت بیت کوین پس از رویداد نصف شدن پاداش استخراج، ظرفیت زیادی برای افزایش خواهد داشت. در واقع، نمودار آماری نشان می دهد که بیت کوین تا ماه مه سال آینده 100 درصد افزایش خواهد یافت.

قیمت 20000 دلاری بیت کوین

در حال حاضر تا رویداد نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین 9 ماه فاصله است. در ماه مه سال 2020، تعداد بیت کوین هایی که در هر بلاک عرضه می شوند به نصف خواهد رسید.

PlanB یک تحلیلگر برجسته است که ادعا می شود برخی سرمایه گذاران اصلی این صنعت از او پیروی می کنند. طبق پیش بینی نمودار او، بیت کوین تا ماه مه به قیمت 20000 دلار خواهد رسید که رشد 100 درصدی را نسبت به قیمت فعلی آن خواهد داشت.

PlanB ([email protected]) در 24 آگوست در توییتر نوشت:

به روز رسانی نمودار نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین: 9 ماه مانده است!

9 ماه مانده به هالوینگ 2012، قیمت 5 دلار: زمان هالوینگ 12 دلار

9 ماه مانده به هالوینگ 2016، قیمت 314 دلار: زمان هالوینگ 627 دلار

9 ماه مانده به هالوینگ 2020، قیمت 10100 دلار: زمان هالوینگ ؟؟؟ دلار

ملاحظه می کنید که قیمت بیت کوین هنگام نصف شدن پاداش استخراج در مقایسه با 9 ماه قبل از آن، دو برابر شده است. 9 ماه قبل از رویداد نصف شدن پاداش سال 2012، بیت کوین در نرخ 5 دلار و هنگام این رویداد در نرخ 12 دلار معامله شد. برای نیمه دوم سال 2016 تقریبا روند به همین منوال بود.

اگر چه ممکن است این موضوع غیرمنطقی به نظر برسد، اما تحلیلگران در حال حاضر به قیمت 20000 دلار چشم دوخته اند.

تام لی، از شرکت فاندسترات، اخیرا در برنامه فاکس بیزینس راجع به پیش بینی 20000 دلاری خود صحبت کرد. طبق ادعای وی، این ارز رمزنگاری یک پناهگاه امن برای حفاظت از دارایی ها است و این امر با توجه به معامله آن در اوراق قرضه بازارهای هنگ کنگ و آرژانتین، یک واقعیت است.

تام لی با این تفاسیر استنتاج کرد، بیت کوین احتمال دارد سال را با قیمت بسیار بیشتری نسبت به قیمت فعلی به پایان برساند و احتمالا قیمت در سطح رکورد سال 2017 یا یک رکورد جدیدتر قرار گیرد.

این تحلیلگر فاندسترات پیش از این عواملی را ذکر کرده که می تواند به نفع بیت کوین باشد. این موارد شامل معرفی ارز لیبرا، که معتقد است توجه مردم را به سمت فضای رمزنگاری جلب می کند، و نیز آشفتگی در اقتصاد کلان است. این دو عامل باعث پذیرش گسترده این صنعت خواهند شد.

همچنین، طبق پیش بینی مراد محمودوف به احتمال زیاد طی ماه آتی بیت کوین به سطح 9750 دلار در یک کانال نوسانی، در اثر اصلاح فیبوناچی 0.618 برسد. سپس مسیر خود را به طور پیوسته به سمت بالا تا قیمت 20000 دلار ادامه داده و در طول سال آینده به رکوردهای جدیدی دست می یابد.


قیمت بیت کوین تا نه ماه دیگر به 20000 دلار می رسد
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران