بررسی نظر تحلیلگر معروف درباره آینده قیمت ریپل

یکی از تحلیلگران شناخته‌شده سایت تریدینگ ویو که بالغ بر ۷۰,۰۰۰ دنبال کننده دارد و با نام عجیب Magic Poop Cannon شناخته می‌شود، تحلیل جالبی درباره ریپل منتشر کرده است.

در این نوشته تحلیل اخیر وی که مربوط به ریپل و در تاریخ ۲۳ آوریل منتشر شده است را بررسی می‌کنیم.

بررسی نظر تحلیلگر معروف درباره آینده قیمت ریپل

تحلیل قیمت ریپل توسط تحلیلگر معروف Magic Poop Cannon

وی در توضیح این تحلیل گفته است که تا زمانی که یک تغییر عمده تکنیکالی در نمودار به وجود نیاید، ریپل یکی از قوی ترین نمودارهای تکنیکالی صعودی را داراست.

در شکل بالا کانال صعودی بلند مدتی که او در نمودار ریپل رسم کرده است را مشاهده می‌کنیم که با توجه به ازدیاد برخوردهای قیمت به خط میدچنل (خط چین صورتی)، این کانال صعودی را می‌توان از اعتبار بالایی برخوردار دانست. به علاوه که او اشاره کرده است این کانال از ابتدای وجود ریپل در حال شکل‌گیری بوده است و برخورد قیمت به سقف و کف این کانال که در عکس نیز با دایره‌های آبی مشخص شده‌اند، به اعتبار آرایش این کانال می‌افزاید.

او در ادامه‌ی توضیحات این تحلیل افزوده است که ریپل درون یکی از بزگترین کانال های صعودی ممکن قرار گرفته است و با در نظر گرفتن تحلیل فاندامنتال ریپل می‌توان گفت که به احتمال زیاد ریپل قیمت خود را در کف کانال حفظ و شروع به صعود خواهد کرد.

در هر صورت این تحلیل برای حرکت ریپل هنوز در مرحله‌ی فرضیه است و باید منتظر بود و دید که آیا قیمت خود را در کف کانال حفظ خواهد کرد یا خیر. زیرا همانطور که ممکن است قیمت از این سطح شروع به صعود کند، احتمال دارد این کانال از پایین شکسته شده و ریزش قابل توجهی رخ دهد.

این تحلیلگر در آخر توضیحات خود اضافه کرده است که با توجه به حرکات اخیر قیمت ریپل همانطور که در شکل مشاهده می‌شود قیمت در ناحیه‌ی کف این کانال صعودی و از طرفی روی ناحیه‌ی حمایتی (نوار سبزرنگ) خود قرار گرفته است.

مشابه این حرکت را در نمودار در ابتدای سال ۲۰۱۷ مشاهده می‌‌کنیم که حرکت پارابولیک و رشد انفجاری ریپل پس از برخورد به ناحیه‌ی حمایتی قبل خود و کف کانالی که اکنون شکل گرفته، اتفاق افتاده است. به هر حال نظر وی بر این واقعیت استوار است که تا شکست تایید شده‌ای در کف کانال دیده نشود مسیر احتمالی قیمت به سمت اهداف بالاتر است و اگر قیمت در کف این کانال نگه داشته شود بازار نزولی ریپل در حال حاضر به اتمام رسیده است.

نتیجه‌گیری

تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال در سایت تریدینگ ویو که با نام مستعار Magic Poop Cannon شناخته می‌شود، در تحلیل اخیرش درباره حرکت قیمتی ریپل در آینده گفته است که تا زمانی که یک تغییر عمده تکنیکالی در نمودار به وجود نیاید، ریپل یکی از قوی‌ترین نمودارهای تکنیکالی صعودی را داراست و همچنین درون یکی از بزگترین کانال های صعودی ممکن قرار گرفته است.

در این تحلیل وی اذعان داشته است که با در نظر گرفتن تحلیل فاندامنتال ریپل می‌شود گفت که به احتمال زیاد ریپل قیمت خود را در کف کانال حفظ و شروع به صعود خواهد کرد.

به هر حال نظر وی بر این واقعیت استوار است که تا شکست تایید شده‌ای در کف کانال دیده نشود و قیمت به سمت سطوح پایین تر حرکت نکند، مسیر احتمالی قیمت به سمت اهداف بالاتر است و اگر قیمت در کف این کانال حفظ شود و پایین تر نرود بازار نزولی ریپل در حال حاضر به اتمام رسیده است.

در بررسی فراکتالی تحلیل گذشته‌ی ریپل نیز انتظار جهش قیمتی را تا آغاز سال میلادی داشتیم، در حال حاضر با اندکی صبر کردن و مشاهده‌ی واکنش قیمت به کف کانال صعودی و در نظر گرفتن فیلتر حجم برای مشاهده‌ی ورود بازیگران بزرگ می‌توان برای این رشد احتمالی به انتظار نشست.

نوشته بررسی نظر تحلیلگر معروف درباره آینده قیمت ریپل اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.


بررسی نظر تحلیلگر معروف درباره آینده قیمت ریپل
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران