جلسه قانون‌گذاران آمریکا و سوئیس درباره لیبرا بی‌نتیجه ماند

یکی از مقامات ایالات‌متحده اعلام کرد که با وجود جلسه با قانون‌گذاران سوئیسی در خصوص «لیبرا»، نگرانی‌ها همچنان به قوت خود باقی است. فیس‌بوک پیش‌تر اعلام کرده بود که ائتلاف لیبرا را در کشور سوئیس ثبت کرده است.

به‌گزارش «کوین دسک» و بر اساس گفته‌های «مکسین واترز»، از اعضای کنگره ایالات‌متحده و مسئول کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، ملاقات مقامات آمریکایی و سوئیسی در خصوص لیبرا نتوانست ابهامات پیرامون اعطای مجوز به ارز دیجیتالی که توسط فیس‌بوک ایجاد و کنترل می‌شود را برطرف کند.

واترز ضمن ارزیابی مثبت این جلسه، اطلاع از وضعیت، پیچیدگی‌ها و گستردگی برنامه‌های فیس‌بوک را به‌عنوان جنبه‌های مثبت نشست عنوان کرد. وی در ادامه افزود:

نسبت به تدوام اعزام هیئت‌های بررسی از جانب کنگره، رسیدگی به مشکلات پیرامون لیبرا، بررسی مباحث پولشویی و دیگر موضوعاتی که در حیطه‌ وظایف کمیته است، خوش‌بین هستم.

هفته گذشته، هیاتی شش نفره از مجلس نمایندگان آمریکا به سرپرستی واترز برای ملاقات با سران و مقامات نهادهای مالی و اقتصادی سوئیس، راهی این کشور شد. در این ملاقات‌ها مقامات آمریکایی با نمایندگانی از «دبیرخانه مسائل بین‌المللی مالی»، «هیئت فدرال حفاظت از داده‌ها و اطلاعات»، «سازمان نظارت بر بازارهای مالی» و مراجع قانون‌گذار سوئیسی، دیدار کردند. بحث پیرامون لیبرا و طرح‌های فیس‌بوک در خصوص این ارز محور اصلی این ملاقات‌ها بود.

این بیانیه در حالی منتشر می‌شود که چند روز قبل واترز اعلام کرده بود پاییز امسال بررسی‌های لازم در خصوص لیبرا و کیف پول مخصوص این ارز، «کالیبرا» (Calibra)، از سر گرفته خواهد شد.

از زمان اعلام فیس‌بوک نسبت به عرضه لیبرا در ماه ژوئن (خرداد)، واترز از جمله منتقدین سرسخت آن به حساب می‌آمد؛ تا جایی که وی در مصاحبه‌ای تلویزیونی با شبکه «سی‌ان‌بی‌سی» خواستار تعیین ضرب‌العجلی قانونی برای توقف یا تعویق برنامه‌های لیبرا شده بود.

نوشته جلسه قانون‌گذاران آمریکا و سوئیس درباره لیبرا بی‌نتیجه ماند اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.


جلسه قانون‌گذاران آمریکا و سوئیس درباره لیبرا بی‌نتیجه ماند
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران