آیا بیت کوین همان طلا جدید است؟

آیا بیت کوین همان طلا جدید است

طلا معمولا به عنوان بهترین محافظ در برابر بی ثباتی اقتصادی شناخته می شود اما بیت کوین اخیرا به عنوان یک شاخص کلان واکنش پذیر عمل کرده است. آیا بیت کوین همان طلا جدید است؟

بیت کوین اغلب با طلا مقایسه می شود. با این حال اگر شما یکی از گاوهای قدیمی طلا همانند پیتر شف (Peter Schiff) می باشید خیلی با شنیدن این موضوع خوشحال نمی شوید. این ارز دیجیتال برتر مقاومت خود را ثابت کرده است و فواید زیادی نسبت به طلا دارد که بیش از پیش آشکار می باشد.

طلا یک فلز نادر و گرانبها است و به عنوان ذخیره ارزش در نظر گرفته می شود. با این حال ۹۹.۹۹ درصد تاریخ بشر در عصر دیجیتال وجود نداشته است. ممکن است کالای جدیدی به زودی جذابیت طلا را از آن خود کند که مطابق با دنیای پیشرفته و در حال توسعه ما باشد. این کالای قابل بحث بیت کوین است.

بیت کوین تمام ویژگی های مثبت طلا را دارد اما همچنان فاقد رشد و بلوغ بازار است. با این حال ممکن است همه چیز تغییر کند. همانطور که اخیرا توسط فوربز گزارش شد، این ارز دیجیتال برتر در بازرهای جهانی همانند طلا عمل کرده است اما بهتر عمل می کند زیرا این کوین یک اختراع آنلاین است و بیشتر با بازار مدرن ما مطابقت دارد. به عنوان مثال دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا جنگ تجاری با چین راه انداخته است و بیت کوین بهتر از طلا عمل کرده است و نشان داد که شاخص بهتری است. علاوه بر این طلا نسبت به این کوین واکنش کمتری به رویدادهای جهانی نشان داده است. به طور خلاصه بیت کوین هر روز به نبض بازارها و رویدادهای جهانی نزدیک تر می شود.

طلا هم چنان چند سر و گردن از این کوین از لحاظ قدمت و ارزش بازار بهتر است. ارزش بازار این ارز دیجیتال برتر باید به چندین تریلیون دلار برسد تا بتواند با طلا رقابت کند. هر چند فاندامنتال ها در صدد این هستند که بیت کوین را مهم تر از این فلز گران بها جلوه دهند. این کوین نه تنها موجودی ثابتی دارد، بلکه دارایی بسیار سیال تری است. معاملات ۲۴ ساعته در هزاران صرافی بدان معنا است که نسبت به اتفاقات دنیای واقعی بسیار واکنش پذیر است.

با افزایش بیشتر سلطه این ارز دیجیتال برتر بر بازار، می‌توان انتظار داشت که این ارز دیجیتال بتواند به اندیکاتور کلان مهمی برای بازارهای جهانی تبدیل شود. آن موقع می‌توانیم بگوییم که بیت کوین واقعا یک طلای جدید است.

سوالات خود را از طریق فروم میهن بلاکچین بپرسید
آیا بیت کوین همان طلا جدید است؟
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران