اتریوم اولین بازار خرسی بزرگ خود را تجربه می‌کند

اولین بازار خرسی بزرگ اتریوم

برنیسک در توییتی مورخ 20 آگوست اظهار داشت سال‌های 2014 و 2015 به بهترین سال‌ها برای سرمایه گذاران بیت کوین تبدیل شده بودند. او اضافه کرد:

از نظر ناظران بی طرف، علی رغم روند خرسی قیمت، در این سال‌ها پتانسیل شبکه بیت کوین به خوبی نشان داده شد. آن گروه از افراد که با تعصب کورکورانه قادر به درک آن نبودند از قافله عقب ماندند. این اتفاق هم اکنون برای اتریوم افتاده است.

اتریوم اولین بازار خرسی بزرگ خود را تجربه می‌کند

نمودار قیمت اتریوم در بازه زمانی جولای 2018 تا آگوست 2019

اتریوم اولین بازار خرسی بزرگ خود را تجربه می‌کند

نمودار قیمت بیت کوین در بازه زمانی جولای 2014 تا آوریل 2015

مشکلات هنوز پابرجا هستند

هم زمان با اظهارات برنیسک درباره پرایس اکشن اتریوم، بنیانگذار صرافی بایننس چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao) که به CZ نیز معروف است، در ادامه بیانیه هفته گذشته ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) که گفته بود ظرفیت بلاک چین اتریوم تقریبا تکمیل شده است، در توییتی افزود:

من ویتالیک و اتریوم را واقعا دوست دارم، اما مشکلات مربوط به ظرفیت اکنون به راحتی برای بلاک چین های جدید حل شدنی است. ما نیاز به توسعه اپلیکیشن‌های بیشتری داریم که توسط مردم مورد استفاده قرار گیرد، تنها در این صورت می‌توان مشکلات و مسائل مربوط به ظرفیت را تشخیص داد. بر توسعه اپلیکیشن‌ها تمرکز کنید.

در پاسخ به این گفته، ویتالیک بوترین گفت: مسائل مربوط به مقیاس پذیری “هنوز پابرجا است”، وی با ذکر این نکته که بلاک چین‌های نیمه متمرکز جدید هم تنها قادرند صدها تراکنش‌ را در هر ثانیه پردازش کنند. او مدعی شد که EOS نیز پیش تر با مشکلات جدی مقیاس پذیری مواجه بوده است.

در همین رابطه بنیانگذار اتریوم اظهار داشت که نسبت به راهکارهای لایه دوم و خارج از زنجیره اصلی مانند شبکه لایتنینگ نیز امید خود را از دست داده است. راهکار مقیاس پذیر شبکه لایتنینگ بیت کوین، کانال‌های مستقیم پرداختی را بین کاربران ایجاد کرده و اکثر تراکنش‌ها را از زنجیره خارج می‌کند.

به این ترتیب زیر ساخت اصلی بلاک چین تنها جهت ثبت نتایج استفاده می‌شود. بوترین معتقد است ایجاد و تعمیم چنین سیستم های لایه دومی دشوار است.

مسائل فنی و قیمت گذاری

علی رغم بازار خرسی اخیر اتریوم ، نتایج بدست آمده از یک مطالعه مشخص کرد که 54٪ از شرکت کنندگان اعتقاد دارند اتریوم دوباره به قیمت 1000 دلاری خود باز خواهد گشت.

در اوج رکود بازار رمز ارزها تحلیلگر ارشد شرکت Fundstrat، تام لی (Tom Lee) اظهار داشت که قیمت جفت معاملاتی ETH/USD تا پایان سال 2018 به 1900 دلار خواهد رسید. همزمان با این اظهارات، ویتالیک بوترین هنوز معتقد است که مقیاس پذیری مشکل آزاردهنده ای است و هزینه‌ بالای تراکنش‌ها و کاهش ظرفیت شبکه، مانع از پیوستن شرکای جدید به اکوسیستم اتریوم می‌شود.

قیمت اتریوم در زمان انتشار این خبر برابر با 188 دلار بوده که نسبت به روز پیش 4.8 درصد کاهش یافته است.

منبع


اتریوم اولین بازار خرسی بزرگ خود را تجربه می‌کند
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران