تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین و بازار بیت کوین تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین و بازار بیت کوین 972 اشتراک

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین : وقتی که یک رمز ارز مثل بیت کوین کارکرد حفظ ارزش پول دارد مفهوم عرضه و تقاضا هم در آن دخیل می شود. پس در نتیجه باید در مورد خرید و فروش بیت کوین تحلیل درستی از وضعیت قیمتی آن در زمان خرید داشته باشیم.

در بخش تحلیل‌های هفتگی ما سعی داریم به شما بگوییم وضعیت بازار بیت کوین و قیمت بیت کوین از دیدگاه تحلیل‌های تکنیکال به چه صورت است و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما بگذاریم. هدف از این بخش دادن اطلاعات است و قطعا شما باید جدا از این ،با تجزیه و تحلیل خود اقدام به تصمیم گیری در این باره کنید. در زمینه تحلیل قیمت بیت کوین و هر رمز ارز دیگر ما به شما پیشنهاد میکنیم همواره سعی کنید مشاوره بگیرید و با تجزیه و تحلیل شخصی خود در نهایت این اطلاعات و مشورت ها را به تصمیم تبدیل کنید.

تایم فریم هفتگی ( W )

تحلیل هفتگی بیت کوین

امروز به تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین می خواهیم بپردازیم. در این هفته که از تاریخ 12 آگوست تا 18 آگوست گذشته بیت کوین از قیمت 11578 دلار در بالاترین قیمت و 9754 دلار در پایین ترین قیمت نوسان داشته. کندل هفتگی قیمت بیت کوین در 10306 دلار بسته شده است. با نگاهی به اندیکاتورهای RSI و MFI می بینیم که این دو یک روند نسبتا موازی با شیب نزولی در حال حرکت هستند  و علایمی از یک تقاطع در آن ها نمی بینیم. در این روند همچنان نسبت به هفته گذشته RSI پایین MFI قرار دارد و هر نوع تقاطعی در این شرایط تعیین ویژه ای بر روی روند بازار می گذارد. MACD یک روندصعودی را در هفته گذشته پیمود که در حال حاضر این روند تقریبا متوقف شده و  هر دو دامنه تند و کند به شیب حدود صفر نزدیک شده اند و علائم خاصی از یک روند صعودی یا نزولی را نشان نمی دهند. مهمترین حمایت ها برای قیمت بیت کوین در بازه هفتگی 10461  و بعد از آن 9762 و 9107 دلار خواهد بود. با نگاهی به دامیننس بیت کوین و عدد 69.81 درصد نشان از بلاتکلیفی در بازار آلت کوین ها می دهد و نسبت به هفته گذشته تقریبا بدون تغییر مانده است. مقاومت های پیشرو برای رشد قیمت بیت کوین در ابتدا 11484 دلار  و بعد از آن مقاومت 13967 دلار وجود دارند. نکته مهم این که همچنان توجه داشته باشید که قیمت های رند هم از مقاومت ها و حمایت های روانی بازار هستند ( برای مثال 11000 دلار ).

تحلیل هفتگی بیت کوین

تایم فریم روزانه ( D )

در نمودار روزانه بیت کوین در یک هفته گذشته بیت کوین یک روند نزولی را طی کرد و در روز آخر این روند متوقف شد. در هفته گذشته به ورود RSI به محدوده تعادل اشاره کردیم و حالا در پایان هفته شاهد ورود MFI به عدد 56 هستیم و الآن این دو اندیکاتور تقریبا در محدوده تعادل قرار گرفته اند. حمایت مهم بیت کوین در این بازه زمانی محدوده 10204 دلار است و بعد از آن 9720 و 8947 دلار حمایتی هایی دیگر برای قیمت بیت کوین خواهند بود. محدوده های مقاومتی قیمت 11724 دلار و 13974 دلار است. جدا از این مقاومت ها توجه به این نکته حائز احمیت است که قیمت بیت کوین بعد از گذر از 14000 دلار در بازه روزانه تا قیمت 16900 دلار هیچ مقاومتی را نمی بیند و همینطور قیمت های رند مثل 12000 به عنوان مقاومت و 9000 دلار به عنوان حمایت های روانی بازار وجود خواهند داشت. اندیکاتور MACD بعد از تقاطع از پایین روند صعودی خود را شکل داده و نشانه هایی از تغییر این روند در حال حاضر مشهود نیست به این معنی که میانگین متحرک تند و کند روندی صعودی دارند هر چند این روند با کاهش شیب صعودی همراه شده است.

تحلیل هفتگی بیت کوین

تایم فریم هفتگی ( W )

تحلیل هفتگی بیت کوین

در دو هفه ای که گذشت بیت کوین یک روند صعودی را طی کرد و از محدوده قیمتی 9424 دلار در کف به محدوده 12322 در سقف قیمتی تغییر کرده است. در این هفته که از تاریخ 5 آگوست تا 11 آگوست گذشته بیت کوین از قیمت 12322 دلار در بالاترین قیمت و 10940 دلار در پایین ترین قیمت نوسان داشته. کندل هفتگی قیمت بیت کوین در 11536 دلار بسته شده است. با نگاهی به اندیکاتورهای RSI و MFI می بینیم که این دو یک روند نستبتا موازی باید دیگر دارند و علایمی از یک تقاطع در آن نمی بینیم. در این روند  RSI پایین MFI قرار دارد و هر نوع تقاطعی در این شرایط تعیین ویژه ای بر روی روند بازار می گذارد. همین طور MACD یک روند صعودی را در هر دو دامنه تند و کند خود دارد با این تفاوت نسبت به هفته گذشته که این روند شیب مثبت کمتری دارد و نشان از کند شدن روند صعودی قیمت دارد. مهمترین حمایت ها برای قیمت بیت کوین در بازه هفتگی 9107 دلار و بعد از آن 8542 دلار خواهد بود. با کمی دقت در نمودارها می توان حمایت قیمتی برای بیت کوین را افزایش داد و محدوده قیمتی 10571 دلار را هم به عنوان یک حمایت مناسب برای روند قیمتی دانست. با نگاهی به دامیننس بیت کوین و عدد 69.84 درصد نشان از بلاتکلیفی در بازار آلت کوین ها می دهد ولی نسبت به هفته گذشته یک روند کاهشی را در پیش گرفته. مقاومت های پیشرو برای رشد قیمت بیت کوین در ابتدا 13967 دلار  و بعد از آن مقاومت 16120 دلار وجود دارند. نکته مهم این که همچنان توجه داشته باشید که قیمت های رند هم از مقاومت ها و حمایت های روانی بازار هستند ( برای مثال 11000 دلار )

تحلیل هفتگی بیت کوین

تایم فریم روزانه ( D )

در نمودار روزانه بیت کوین که از روز 12 آگوست آغاز شده با یک کندل نزولی مواجه هستیم. اولین نکته ای که با نگاه به نمودار توجه ما را جلب می کنه ورود RSI به نزدیکی محدوده تعادل با عدد 55 است و فاصله زیاد آن از MFI می باشد که عدد 88 در محدوده اشباع خرید است. حمایت مهم بیت کوین در این بازه زمانی محدوده 10895 دلار است و بعد از آن 9920 و 9092 دلار حمایتی دیگر برای قیمت بیت کوین خواهد بود. محدوده های مقاومتی قیمت 13172 دلار و 13974 دلار است. جدا از این مقاومت ها توجه به این نکته حائز احمیت است که قیمت بیت کوین بعد از گذر از 14000 دلار در بازه روزانه تا قیمت 16900 دلار هیچ مقاومتی را نمی بیند و همینطور قیمت های رند مثل 12000 به عنوان مقاومت و 9000 دلار به عنوان حمایت های روانی بازار وجود خواهند داشت. اندیکاتورها MACD بعد از تقاطع از پایین روند صعودی خود را شکل داده و نشانه هایی از تغییر این روند در حال حاضر مشهود نیست به این معنی که میانگین متحرک تند و کند روندی صعودی دارند هر چند این روند با کاهش شیب صعودی همراه شده است.

تحلیل هفتگی بیت کوین

تایم فریم هفتگی ( W )

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در طی هفته گذشته با یک روند صعودی در طی 7 روز همراه بوده است. در این هفته که از تاریخ 29 جولای تا 4 آگوست گذشته، بیت کوین از قیمت 11045 دلار در بالاترین قیمت و 9451 دلار در پایین ترین قیمت نوسان داشته است. کندل هفتگی در 10953 بسته شده است. با نگاهی به اندیکاتورهای RSI و MFI می‌بینیم که این دو اندیکاتور در حال تقاطع با هم هستند که در این روند  RSI از پایین در حال قطع MFI است و روند صعودی را در پیش گرفته که باید منتظر بمانیم تا قیمت بیت کوین در کندل هفتگی بسته شود. همین طور MACD یک روند صعودی را در هر دو دامنه تند و کند خود دارد و روند نزولی دامنه سریع که در هفته گذشته شکل گرفته بود از روند خود خارج شده است. مهمترین حمایت ها برای قیمت بیت کوین در بازه هفتگی 9107 دلار و بعد از آن 8542 دلار خواهد بود. دامیننس بیت کوین و عدد 71 درصد ، بلاتکلیفی در بازار آلتکوین ها را نشان می‌دهد. مقاومت های پیشرو برای رشد قیمت بیت کوین در ابتدا 13967 دلار  و بعد از آن مقاومت 16120 دلار وجود دارند. نکته مهم این که همچنان توجه داشته باشید که قیمت های رند هم از مقاومت ها و حمایت های روانی بازار هستند ( برای مثال 11000 دلار )

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین

تایم فریم روزانه ( D )

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین

در نمودار روزانه بیت کوین اوضاع به گونه دیگری است. اولین حمایت مهم بیت کوین در این بازه زمانی محدوده 9251 دلار است و بعد از آن 8590 و 7609 دلار حمایتی دیگر برای قیمت بیت کوین خواهد بود. محدوده های مقاومتی قیمت 13172 دلار و 13974 دلار است. جدا از این مقاومت ها توجه به این نکته حائز احمیت است که قیمت بیت کوین بعد از گذر از 14000 دلار در بازه روزانه تا قیمت 16900 دلار هیچ مقاومتی را نمی بیند. اندیکاتورها MACD بعد از تقاطع از پایین روند صعودی خود را شکل داده و نشانه هایی از تغییر این روند در حال حاضر مشهود نیست  به این معنی که میانگین متحرک تند و کند روندی صعودی دارند. RSI و MFI در تایم فریم روزانه بعد از عبور از کراسی که در هفته گذشته نشان دادند در حال حاضر هر دو روند صعودی دارند و در حال حرکت به منطقه اشباع خرید در حال حرکتند.

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین

مقدمه:

در تحلیل هفتگی، به بررسی روند قیمت بیت کوین در طی هفته جاری می‌پردازیم. قیمت برترین رمز ارز جهان طی هفته گذشته روندی نزولی را تجربه کرده است.

تایم فریم هفتگی ( W )

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در طی هفته گذشته روند نزولی را طی کرده است. در این هفته که از تاریخ 16 جولای تا 22 جولای گذشته بیت کوین از قیمت 10698 دلار در بالاترین قیمت و 9202 دلار در پایین ترین قیمت نوسان داشته است. کندل هفتگی در 9487 بسته شده است. با نگاهی به اندیکاتورهای RSI و MFI می توان این تحلیل را داشت که همچنان بازار از محدوده تعادل خارج و نزدیک به ناحیه اشباع فروش قرار دارد.

همین طور MACD در حال ایجاد تقاطع از بالا است به این معنی که دامنه سریع در حال نزولی شدن است و در حال قطع کردن دامنه کندتر از بالا خط نمودار آن می‌باشد. مهمترین حمایت ها برای قیمت بیت کوین در بازه هفتگی 9430 و بعد از آن 8370 خواهد بود.

با نگاهی به دامیننس بیت کوین و عدد 67.25 درصد نشان از بلاتکلیفی در بازار آلتکوین‌ها می‌دهد .مقاومت های پیشرو برای رشد قیمت بیت کوین در ابتدا 11560 و بعد از آن مقاومت‌های 13690 و 16120 دلار وجود دارند. نکته مهم این که همچنان توجه داشته باشید که قیمت‌های رند هم از مقاومت‌ها و حمایت‌های روانی بازار هستند ( برای مثال 11000 دلار ).

نکته : تحلیل‌ها در بازه هفتگی نتایج خود را بعد از گذشت بیش از 6 هفته نشان می‌دهند.

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین تایم فریم روزانه ( D )

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین

در نمودار روزانه بیت کوین اوضاع به گونه دیگری است. اولین حمایت مهم بیت کوین در این بازه زمانی محدوده 9086 دلار است و بعد از آن 8590 دلار حمایتی دیگر برای قیمت بیت کوین خواهد بود.

محدوده‌های مقاومتی قیمت 10140 دلار و 11065 دلار است. جدا از این مقاومت‌ها توجه به این نکته حائز احمیت است که قیمت بیت کوین بعد از گذر از 14000 دلار در بازه روزانه تا قیمت 16900 دلار هیچ مقاومتی را نمی‌بیند. اندیکاتورها MACD در حال تقاطع از پایین است به این معنی که میانگین متحرک سریع‌تر در حال قطع کردن میانگین متحرک کندتر از پایین و برای حرکت رو به بالا می‌باشد. هر چند روند به طور قطعی شکل نگرفته نیازمند این است که تا دو روز آینده باید صبر کرد. RSI و MFI در تایم فریم روزانه در حال کراس هستند و MFI در حال قطع کردن RSI از پایین و رو به بالا است. نکته جذاب قرار داشتن این دو اندیکاتور در محدوده‌ای نزدیک به تعادل است.

تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین

972
تحلیل هفتگی قیمت بیت کوین
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران