گلدمن ساکس: قیمت بیت کوین در کوتاه مدت به 13971 دلار می‌رسد

گلدمن ساکس پیش بینی کرد بیت کوین پس از اتمام کاهش فعلی، به قیمت جدید 13971 دلار خواهد رسید.

آیا کاهش 30 درصدی قیمت فرصت جدیدی را برای خرید فراهم می کند؟

بانک وال استریت در یک یادداشت خطاب به سرمایه گذاران، قیمت کوتاه مدت بیت کوین را در هدف 13971 دلار پیش بینی کرد. با توجه به ارزش فعلی بازار، پیش بینی می شود هنگام فشار صعودی، قیمت بیت کوین تا 25 درصد افزایش یابد.

سوژو از شرکت سرمایه گذاری اَروز کاپیتال روز دوشنبه، 12 آگوست 2019 توییتی را منتشر کرد که در آن به بخشی از یادداشت گلدمن ساکس اشاره شده بود. به نظر می‌رسد این پیش بینی بر اساس “نظریه الیوت ویو” است. الیوت ویو معتقد است در عملکرد دارایی هایی که توسط طرز فکر گروهی کنترل می شوند، یک الگوی قیمت قابل رویت وجود دارد.

سوژو در 12 آگوست 2019 در توییتر نوشت:

کدام یک شگفت انگیزتر است: اینکه گلدمن ساکس یک پیش بینی صعودی برای قیمت بیت کوین دارد، اینکه هدف قیمتی آن را تعیین کرده یا از نظریه الیوت ویو استفاده کرده است؟

من شخصا خیلی متعجب شدم که آنها خود را به زحمت نیانداخته و برای انجام پیش بینی از نمودار قیمت آخر هفته استفاده نکردند.

با توجه به این یادداشت اگر بیت کوین به زیر قیمت 10791 دلار افت نکند، احتمال افزایش فشار خرید تا سطوح 12916 و 13971 دلار وجود دارد.

در آوریل 2019، مرکز تحقیقات بایننس گزارشی منتشر کرد که تاثیر طرز فکر گروهی بر عملکرد قیمت بیت کوین را برجسته می کند. طبق این سند، این تاثیر در اواخر فاز صعودی و اوایل فاز نزولی بسیار قابل توجه بوده است.

هر چند، تجزیه و تحلیل گلدمن برای مبادلات آخر هفته کاربردی ندارد، زیرا تنها از داده های قراردادهای آتی استفاده می کند. افزایش قیمت تا 13971 همچنین می تواند به معنای یک قیمت جدید در سال 2019 باشد.

صعود بیت کوین همچنان قدرتمند

نیمه دوم تابستان معمولا با روند نزولی بیت کوین مصادف می شود. پس از شکست افزایشی قیمت به بالای سطح 13000 دلار در هفته دوم جولای، بیت کوین تمام مسیر را تا سطح 9000 دلار به صورت نزولی طی کرد.

از آن زمان یک بهبود کوچک در اواخر ماه جولای آغاز شده است. در هفته گذشته بیت کوین شاهد رسیدن قیمت به بالاترین سطح بود.

طبق تجزیه و تحلیل گلدمن، هرگونه کاهش پس از رسیدن به 13971 دلار، بیانگر فرصت خرید دیگری است. در سال 2017، روند بیت کوین در طول مسیر رسیدن به قیمت 20000 دلار، حداقل هشت کاهش 30 درصدی را تجربه کرد.

در بخشی از این یادداشت آمده است:

هر گونه اصلاح افزایشی قیمت از سطح 12916 دلار تا 13971 دلار، تا زمانی که دوباره قیمت به سطح 9084 بازگشت نکرده، باید به عنوان یک فرصت خرید تلقی شود.

اخیرا تیم دراپر، سرمایه گذار میلیاردر ریسک پذیر، پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین تا سال 2022 یا سه ماهه اول 2023 تا 250000 دلار افزایش خواهد یافت. دراپر نیز بیان کرد که ارز رمزنگاری برتر بازار به یک ارز عمده برای استفاده در مبادلات جهانی تبدیل خواهد شد.


گلدمن ساکس: قیمت بیت کوین در کوتاه مدت به 13971 دلار می‌رسد
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران