ایستگاه بعدی بیت کوین کجاست؟

تحلیل روند حرکت بیت کوین

بیت کوین روند صعودی پنج روزه بلندمدت را می‌شکند و به سطح پشتیبانی کلیدی در ۹۸۰۰ دلار تنزل می‌کند. از آن زمان، به‎نظر می‌رسد که واگرایی صعودی در چارچوب‌های زمانی پایینی شکل می‌گیرد و می‌تواند باعث برگشت در روزهای آتی شود.

تحلیل بیت کوین در تایم ۱ ساعته

در نمودار ۱ ساعته بیت کوین، میتوانیم گوِه صعودی را مشاهده کنیم که در اواسط آگوست شکل گرفته است. این گوِه دو روز پیش و در بیست و یکم آگوست شکسته شد و از آن زمان تاکنون تا تراز حمایتی کلیدی ۹۸۰۰ دلار کاهش یافته است. از زمان تست مجدد تراز حمایتی کلیدی، اقدام به افزایش قیمت و یک بازگشت کوتاه مدت شکل گرفته است.

ایستگاه بعدی بیت کوین کجاست؟

تغییر فاز و آغاز روند افزایشی در شاخص مکدی در همان نقطه‎ای که بیت کوین دو کف پایین‎تر از یکدیگر در حدود ۹۸۰۰ دلار ایجاد کرده است، به‌وضوح قابل مشاهده میباشد. این موضوع میتواند نشانگر واگرایی در روند نزولی قیمت در این نقطه تلقی گردد. POC (نقطه کنترل) به‎وضوح به‎عنوان تراز حمایتی در محدود ۱۰۱۰۰ دلار وارد عمل میشود. زیرا قیمت این سطح را چندین بار در ۲۴ ساعت گذشته تست کرده است.

قیمت شاهد یک پامپ کوچک میباشد چنانکه کندل قیمت، شاخص میانگین متحرک EMA200 را تاچ کرده است.احتمالاً میتوان شکل‎گیری کانال صعودی دیگری را در روزهای پیش رو برای تست مجدد قیمت در محدوده ۱۱۱۰۰ دلار که پیش از این باعث واکنش شده بود، متصور شد. گفتنی است از حضور مووینگ اوریج ۵۰۰ (۵۰۰MA) در تراز ۱۰۹۰۰ دلار بعنوان یک ناحیه مقاومتی قابل توجه نمیشود به آسانی عبور کرد.

 

تحلیل بیت کوین در تایم ۴ ساعته

در نمودار ۴ ساعته منطقه شکست و برک اوت برای تغییر روند محدوده ۱۱۳۰۰ دلار واقع شده است که اگر تریدرها با رویکرد صعودی بتوانند حجم کافی از معاملات را در این محدوده به‎خود اختصاص دهند، میتوان امیدوار بود که بازار را مجدد به کنترل خود درآورده و می‎بایست منتظر صعود بیشتر بود. درصورت شکست این محدوده و ناحیه مقاومتی پیش رو میتوان به شکست هر دو قله قبلی و ثبت یک قله جدید قیمتی دیگر دلخوش کرد.

ایستگاه بعدی بیت کوین کجاست؟

به‎نظر می‌رسد که بیت کوین یک دامنه وسیع تلفیقی را از محدوده ۹۱۰۰ دلار تا ۱۴۰۰۰ دلار در طی چند ماه گذشته ایجاد کرده‌است. این مرحله تثبیت به محض اینکه به‎صورت وارونه رخ می‌دهد، اساساً به‌عنوان سوخت برای حرکت ناپایدار دیگری عمل می‌کند، شبیه آنچه که در ماه ژوئن دیدیم.

در سناریو متقابل اگر سطح ۰٫۳۸۲ فیبوناچی در تراز ۹۶۰۰ دلار شکسته شود، به‎شدت محتمل است که یک روند نزولی قوی شکل بگیرد و به احتمال زیاد روزهای باقیمانده تا پایان ۲۰۱۹ را بایستی شاهد بازی قیمت در یک روند نزولی باشیم.

تصریح میکند تصمیم قیمت برای شکل‎گیری هرکدام از سناریوهای عنوان شده، می‎بایست به‌عنوان تجمیع انرژی جهت ادامه روند مزبور، خواه صعودی یا نزولی مورد توجه قرار گیرد.

مدیریت ریسک و سرمایه تا خروج بیت کوین از فاز تلفیقی یا همان Consolidation در روزها و هفته‎های آتی بسیار ضروری است.

منبع: bitcoinist

نوشته ایستگاه بعدی بیت کوین کجاست؟ اولین بار در arzdata.com. پدیدار شد.


ایستگاه بعدی بیت کوین کجاست؟
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران