قربانی شدن ماینرها ادامه دارد/ کشف بیش از ۱۶۵۰ دستگاه ماینر در کرج

فرمانده انتظامی استان البرز از کشف بیش از ۱۶۵۰ دستگاه ماینر قاچاق در مناطق مختلف کرج خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان با اعلام خبر کشف تعداد قابل توجهی دستگاه استخراج ارز دیجیتال در کرج، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز در پی دریافت گزارش‎های مردمی مبنی بر نصب دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در داخل باغی در منطقه کیانمهر کرج بلافاصله برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز ادامه داد: مأموران در بازدید از داخل باغ، ۶۲۰ دستگاه ماینر نصب شده که درحال فعالیت بود، کشف و یک نفر را نیز دستگیر کردند. این مقام انتظامی با بیان این که کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای کشف شده را ۴۰ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: متهم در تحقیقات پلیسی ضمن اقرار به فعالیت خود در این زمینه، به دو مکان دیگر نگهداری دستگاه‎های ارز دیجیتال در مناطق ماهدشت و کیانمهر کرج اعتراف کرد.

قربانی شدن ماینرها ادامه دارد/ کشف بیش از ۱۶۵۰ دستگاه ماینر در کرج

وی افزود: مأموران پس از اعزام به ماهدشت کرج از داخل یک شرکت تزریق پلاستیک ۳۶ دستگاه ماینر فعال به ارزش تقریبی دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و در منطقه کیانمهر نیز تعداد چهار کانکس مجهز به سیستم فن و سیم‌کشی شده و قفسه‌بندی دستگاه‌های ماینر، تعداد یک هزار و ۳۰ دستگاه ماینر و مقادیر زیادی سیم و پاور به ارزش تقریبی ۷۰ میلیون ریال کشف و پنج نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه کارشناسان، ارزش تقریبی کالاهای مکشوفه را در مجموع ۱۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، گفت: پرونده متهمان برای رسیدگی و صدور رأی نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان البرز ارسال شد.

این مقام انتظامی متذکر شد: مقابله با قاچاق این دستگاه‌ها به‎صورت ویژه و مشترک در دستورکار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، امنیت اقتصادی و اداره تعزیرات حکومتی استان البرز قرار دارد و با جدیت با اخلالگران اقتصادی برخورد می‌شود.

منبع: tasnimnews

نوشته قربانی شدن ماینرها ادامه دارد/ کشف بیش از ۱۶۵۰ دستگاه ماینر در کرج اولین بار در arzdata.com. پدیدار شد.


قربانی شدن ماینرها ادامه دارد/ کشف بیش از ۱۶۵۰ دستگاه ماینر در کرج
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران