پروژه ونوس بایننس ، رقیبی جدی برای لیبرای فیسبوک

صرافی بزرگ بایننس ، پروژه بلاکچینی جدید خود به نام ونوس (Venus) را معرفی کرد.

در اطلاعیه‎ای که امروز منتشر شد، این صرافی اعلام داشت، به پشتوانه کاربران و اقدامات صورت گرفته در مقیاس جهانی در موقعیت خوبی جهت راه‎اندازی یک اکوسیستم ارزی بر بستر شبکه اختصاصی خود یعنی بایننس‎چین قرار دارد.

هدف از راه‌اندازی این پروژه توسط صرافی بایننس، همکاری با دولت‎ها، شرکت‎های فناوری، سازمان‎ها و دیگر مجموعه های فعال در زمینه کریپتوها برای توسعه استیبل کوین‌های محلی در نقاط مختلف دنیا با پشتوانه ارز فیات است.

براساس بیانیه صادره، رویکرد بایننس برای این پروژه “ایجاد یک ائتلاف جدید و یک جامعه پایدار” است که شامل شرکایی میشود که در مقیاس جهانی دارای نفوذ و اثرگذاری باشند.

صرافی بایننس پیش از نیز استیبل کوین BTCB با پشتوانه بیت کوین و BGBP با پشتوانه پوند بریتانیا را روی شبکه بایننس‎چین (BinanceChain) منتشر کرده است.

بایننس میگوید که برای تحکیم یک سیستم کنترل ریسک و ایجاد یک شبکه همکاری چند بعدی برای پروژه ونوس، از زیرساخت‎های موجود و تجربه خود با نهادهای مختلف نظارتی و قانون‎گذاری بهره خواهد برد.

در رقابت با لیبرا

به نظر میرسد راه‎اندازی و سرمایه‎گذاری جاه طلبانه صرافی بزرگ بایننس در پروژه ونوس را میتوان رقیب جدّی لیبرای فیسبوک که صاحب سه برنامه پیام رسان جهانی واتسآپ، مسنجر فیسبوک و اینستاگرام است، قلمداد کرد.

بایننس با انتخاب نام “ونوس” برای پروژه خود نشان میدهد که قصد دارد پا در جای پای لیبرای فیسبوک و دلار جمینی صرافی جمینی دوقلوها گذاشته و با آنها به رقابت بپردازد.

منبع: cointelegraph

نوشته پروژه ونوس بایننس ، رقیبی جدی برای لیبرای فیسبوک اولین بار در arzdata.com. پدیدار شد.


پروژه ونوس بایننس ، رقیبی جدی برای لیبرای فیسبوک
جایگزین بایننس
جایگزین امن بایننس
جایگزین صرافی بایننس
بهترین جایگزین بایننس
جایگزین بایننس binance
جایگزین binance
تجارت ارز دیجیتال

اخبار بیت کوین

بیت کوین

sitemap sitemap1 sitemap2 sitemap3 sitemap4
ثبت نام ارز دیجیتال ثبت نام مجوز استخراج ارز دیجیتال آموزش گرفتن مجوز ماین کردن بیت کوین نحوه گرفتن مجوز استخراج بیت کوین مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین هزینه گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال خرید ارز تلگرام مراحل دریافت مجوز استخراج بیت کوین چجوری مجوز استخراج ارز دیجیتال بگیریم ؟ فروش ارز تلگرام قیمت ارز تلگرام بهترین کیف پول بیت کوین bitcoin wallet آموزش تصویری گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال چگونگی اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال در ایران